Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

ambalaj atığı verş kayıt sistemi hakkında

Konu, 'Geri Dönüşüm ve Yeniden Kullanım' kısmında Merve Yeşildağ tarafından paylaşıldı.

 1. Merve Yeşildağ

  Merve Yeşildağ CMNet Üyesi

  merhaba;
  ambalaj veri kayıt sistemine girdiğimde raporlar kısmında 5B(eski), 5B1 kısımları var bunlar firmanın giriş miktarları fakat eski ve 1 demesi neyi ifade ediyor? şimdiden teşekkür ederim.
   
 2. Müjdat Öner

  Müjdat Öner CMNet Üyesi

  5b eski yönetmelikteki tablo,5b1 ve 5b2 yeni yönetmelikteki tablo.
   
  Merve Yeşildağ bunu beğendi.
 3. Merve Yeşildağ

  Merve Yeşildağ CMNet Üyesi

  teşekkür ederim, o zaman 5b ve 5b1 beni ilgilendiriyor.Sağolun iyi çalışmalar
   
ambalaj atığı verş kayıt sistemi hakkında konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Ambalaj atığı veri giriş sistemi il müdürlüğü onay yazısı

  Toplama Ayırma tesisi geçiçi faaliyet belgemiz var, tam lisans alabilmek için önceden yönetmeliğin ek-3c sinde yönetim planı uygunluk yazısı istiyodu artık bu değişmiş, ambalaj atığı veri giriş sistemi il müdürlüğü onay yazısı isteniyor. Bu konuda izlenicek yol nedir ? bilgisi olan ve bu başvuruda bulunmuş arkadaşlarımız var mI ? Yardımcı olursanız sevinirim.. Teşekkürler..
 2. Yeni kayıt sistemi için acil yardım

  Eskiden girilmis olan firmaların bilgi güncellemesini nasıl yapacagım acill yardım
 3. Atık Ambalaj Sistemi- Çevre Bilgi Sistemi İşlemleri Hk.

  [FONT=book antiqua]Arkadaşlar Atık Ambalaj Sistemiyle ilgili Çevre Bilgi Sistemi işlemleri şu şekildedir; [FONT=book antiqua]BELEDİYE İÇİN ATIK AMBALAJ SİSTEMİ; [FONT=book antiqua]http://online.cevre.gov.tr/ adresine giriş yapın. "Kayıt Başlangıç" tıklayarak "Belediye (Sadece Atık Ambalaj ve Belediye Atıkları Uygulamaları için)" seçimini yaparak kaydı tamamlayın ve...
 4. Ambalaj atığı bildirim ve belgelendirilmesi hakkında

  Arkadaşlar ilk defa ambalaj atığı bildirimi yapacağım şimdi sistemde firmalarımızın 2012 yılı bildirimi yapılmış gözüküyor. Bu sene için yapılacak bildirimde hangi yılı göz önüne alacağız 2012 mi 2013 mü? Bu sene için 2013 ü seçeceğiz değil mi?? :(
 5. Atık ambalaj sistemi hakkında

  Lisanlı Tat firmasında çalışıyorum. Geçici faaliyet belgesi 30.05.2013 tarihinde çevre izin lisansı ise 01.10.2013 tarihinde alınmış. geçici faaliyet belgesi alınmadan önce de tesise atık kabulü ve satışı yapılmıştır. Ben Atık ambalaj sistemine veri girişi yaparken 2013'ün tüm bildirimlerini mi yapacağım yoksa sadece geçici faaliyet belgesi alındıktan sonra ki miktarları mı gireceğim ?