Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ambalaj atık istatistikleri

Konu, 'Katı Atıkların Kontrolü' kısmında Yağmur Cengiz tarafından paylaşıldı.

1. Yağmur Cengiz

Yağmur Cengiz CMNet Üyesi

Merhabalar,

http://atikyonetimi.cevreorman.gov.tr/atikyonetimi/Files/2008_yili_ist.pdf adresinde yer alan 2008 yılına ait atık istatistikleri ile ilgili aklıma takılan bir şey var. Bu değerler 2008 şubatta sisteme girilen değerler midir, yoksa 2009 şubatta sisteme girilen değerler midir? Bilgisi olan arkadaşların yardımını bekliyorum. Teşekkürler..

2. tuncertam

tuncertam CMNet Üyesi

2009 şubatta sisteme girilen değerlerdir iyi çalışmalar

Yağmur Cengiz bunu beğendi.
  3. Yağmur Cengiz

Yağmur Cengiz CMNet Üyesi

teşekkür ederim tuncertam...

Ambalaj atık istatistikleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Atık ambalaj kutusu

Ofislere ayrı ayrı cam,kağıt,plastik.. v.s. kutuları koymak istiyorum.Atık ambalaj kutularını temin edebileceğimiz yerler neresidir?Belediye veya çevko sanayilere bu konuda hizmet veriyormu?
  2. Ibc-atık ambalaj beyanı ?

merhaba arkadaşlar, kontamine ıbc ler atık ambalaj beyan sisteminde hangi kategoride değerlendirilir. plastik, metal ve haşap .. bu üçlü kontamine değerlendirilir mi sizce ..
  3. Ambalaj atık sözleşmesi

merhabalar, bildiğiniz gibi firmalardaki ambalaj atıklarının lisanslı bir firmaya verilmesi gerekmektedir. benim sormak istediğim, lisansı olmayan bir geri dönüşüm tesisi başka bir firmanın lisansını kullanıyorsa tesisler ambalaj atıklarını lisansı olmayan bu geri dönüşüm tesisine verebilirler mi?
  4. Atık ambalaj sistemi tatlar

Merhaba, TAT firması olarak atık ambalaj sisteminde 2013 yılı için Ek 7B bildirimi yaparken,lisanslı firmalardan gelen miktarların bildirimi için 'temin yöntemi' seçeneğinde hangi seçeneği işaretlemeliyim. Seçenekler arasında; Kaynakta Ayrı Toplama, İthalat , Sanayi, Getirme Merkezi, Havaalanı, Mücavir Alan Sınırdışı var.Yani 'Lisanslı Firma' seçeneği yok. Ya da lisanslı firmalardan...
  5. 2011 tehlikeli atık istatistikleri

Arkadaşlar, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı web sayfasında 2011 yılı Tehlikeli Atık İstatistikleri yayınlanmıştır. Not: Ağrı'da 1 ton tehlikeli atığı veren arkadaşı, plaketini benden alması için buraya bekliyorum :));)