Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ambalaj atık sistemi

Konu, 'Çevre ve Atık Yönetimi' kısmında Habibe Gözde Karayel tarafından paylaşıldı.

1. Habibe Gözde Karayel

Habibe Gözde Karayel CMNet Üyesi

bakanlığın ambalaj atıkları sistemine bugün giriş yapamıyorum. benden başka sorun yaşayan var mı?

2. Arzu Doğan

Arzu Doğan CMNet Üyesi

Ambalaj beyan sistemini bilmiyorum ama izin lisans sisteminde de sorun var girilmiyor.

3. Habibe Gözde Karayel

Habibe Gözde Karayel CMNet Üyesi

hiçbir şekilde giriş yapamıyorum. şifremi unuttuma basıyorum bu kodda bir firma kayıtlı değildir diyor.

4. gülay

gülay CMNet Üyesi

kullanıcı adı ve şifre yanlışmış o_O
    atık ambalaj sistemi ölmüş :koptum:

Habibe Gözde Karayel bunu beğendi.
  5. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Tansel ÖZÇELİK inşallah en kısa zamanda sorunu giderir. Merak etmeyiniz. Bu sorunlara alıştık. :)

6. Arıkan17

Arıkan17 CMNet Üyesi

atık ambalaj sistemi 2015 şubat ayı için kayıtlarımızı girebiliyormuyuz şuan?
    bazı firmalarımı açarken şifre kullanıcı adıyla hata veriyor sisitem

7. Olgaç Sürmelihindi

Olgaç Sürmelihindi Genel Yönetici

Şuan sisteme giriliyor. İsterseniz biraz bekleyin.

Arıkan17 bunu beğendi.
  8. Arıkan17

Arıkan17 CMNet Üyesi

Çözdüm sorunu Tarayıcı geçmişini sildim şimdi sorunsuz girebiliyorum. Hata verince acaba açılmadı mı diye düşündüm bende saolu Olgaç bey

Olgaç Sürmelihindi bunu beğendi.
  9. Olgaç Sürmelihindi

Bazen sistem hata verebiliyor. Rica ederim.

Kolay gelsin arkadaşlar. Aralık ayında kalan stokları bir sonraki yıla devrederken Ocak ayına girilmesi gerekli mi? Ben girilmesine gerek yok ve Aralık ayında kalan stoğu, Ocak ayı için hesaba katarak işlem yapılması lazım diye biliyorum. Şimdiden teşekkür ediyorum.

10. Arıkan17

Arıkan17 CMNet Üyesi

Olgaç bey bence 01.01.2014-31.12.2014 tarihleri içini kapsamakta beyanlar 2015 ocak için bir sonraki sene beklenmeli

11. Olgaç Sürmelihindi

Aralık ayı sonunda 50 ton stok kaldı. 2015 yılı Ocak ayının faturalarını girdim. Şimdi ben bu 50 tonu Ocak ayına giriş yapacak mıyım? Ben aylık olarak beyanları yapıyorum.

Ambalaj atık sistemi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Atık Ambalaj Sistemi

arkadaşlar kolay gelsin, atık ambalaj sistemine girebileniniz varmı? sisteme giriş yapabiliyoruz fakat ek-8b girişlerini yapamıyoruz
  2. Atık ambalaj sistemi

Yeni mezun bir mühendis olarak soruyorum; işe başladığım firma enzim üretimi yapıyor dolayısıyla piyasaya sürdüğümüz ambalajlar tehlikeli atık sınıfına giriyor. Bu durumda atık ambalaj sistemine piyasaya süren olarak girş yapacak ama belgelendirme yapmayacak mıyım? Belgelendirme yükümlülüğünden muaf olduğumuzu nasıl belirteceğim?
  3. Atık ambalaj sistemi

TAT ve Ambalaj gdt lerinde çalışanlar için yazıyorum. http://www.atikambalaj.cevreorman.gov.tr den bildirim yapabilen varmı acaba? Ek 7B'yi doldurmaya çalışırken kaynakta ayırma seçtikten sonra kimden alındı kısmına belediyenin adını giriyorum ancak sanırım bulması gerekiyor ve bulamıyor sistemde değişiklik yapılmış. benimle aynı sorunu yaşayan varmı? TAT'da çalışan arkadaşlardan haber...
  4. Atık Ambalaj Sistemi- Çevre Bilgi Sistemi İşlemleri Hk.

[FONT=book antiqua]Arkadaşlar Atık Ambalaj Sistemiyle ilgili Çevre Bilgi Sistemi işlemleri şu şekildedir; [FONT=book antiqua]BELEDİYE İÇİN ATIK AMBALAJ SİSTEMİ; [FONT=book antiqua]http://online.cevre.gov.tr/ adresine giriş yapın. "Kayıt Başlangıç" tıklayarak "Belediye (Sadece Atık Ambalaj ve Belediye Atıkları Uygulamaları için)" seçimini yaparak kaydı tamamlayın ve...
  5. Atık ambalaj sistemi tatlar

Merhaba, TAT firması olarak atık ambalaj sisteminde 2013 yılı için Ek 7B bildirimi yaparken,lisanslı firmalardan gelen miktarların bildirimi için 'temin yöntemi' seçeneğinde hangi seçeneği işaretlemeliyim. Seçenekler arasında; Kaynakta Ayrı Toplama, İthalat , Sanayi, Getirme Merkezi, Havaalanı, Mücavir Alan Sınırdışı var.Yani 'Lisanslı Firma' seçeneği yok. Ya da lisanslı firmalardan...