Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ambalaj atıkları acil tebligat hazırlamam gerek

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında Selim Gül tarafından paylaşıldı.

1. Selim Gül

Selim Gül CMNet Üyesi

Herkese iyi günler arkadaşlar.
    Belediyelerden ambalaj atığı toplayan kurumda çalışmaktayım.Geçici faaliyet belgemiz olmasına rağmen bazı firmalar atıklarını vermek istemiyorlar.Bende firmadan atık alabilmek için belediyeye sunmak için tebligat hazırlamak istiyorum.Kendim yazmaya çalışıyorum fakat içerik hakkında pek kayda değer bir yazı yazamadım.Eğer elinde bu konu ilgi döküman olan arkadaşlarımdan acil yardım bekliyoruym

2. gülay

gülay CMNet Üyesi

belediyeyle protokolü olan ambalaj TAT da mı çalışıyorsunuz?Firmalar derken fabrikalar mı vermek istemiyor yoksa kamu kurumları, okul vs. yerler mi?

3. Selim Gül

Selim Gül CMNet Üyesi

evet doğrudur belediye ile protokolü olan geçici faaliyet belgesine sahip kuruluşuz. kamu kurumlarından ambalaj atığı almakta sıkıntı yaşıyorum.

4. tuğçe derin

tuğçe derin CMNet Üyesi

merhaba. Çalıştığım firmada yeniyim ve yeni mezunum oyuzden lisans alma işlemlerine hakim değilim. Benden ahşap geri dönüşüm lisansı alma işlemlerine başlamam istendi bunun için almam gereken ahsap palet geri dönüşüm makineleri ve gerekli lisans işlemleri ile ilgili bana yardımcı olabilirmisiniz :(

Ambalaj atıkları acil tebligat hazırlamam gerek konusuna benzer içeriklerimiz
  1. ambalaj atıkları

merhabalar; bir hastanede ambalaj atıkları toplanıyor ve belediye ile anlaşma yapılmış ve belediyede bi ambalaj geri dönüşümcüsü ile anlaşmış ama elimizde sözleşme den başka bişey yok elimizde başka hangi belgelerin olması gerekiyor? ben ambalaj atıkları kon. yön. inceledim ek 4 te yer alan bir önceki yıl üretilen toplam ambalaj atık miktarı diye bi form var bu formu doldurmam imkansız ne...
  2. Ambalaj atıkları hk.

Merhaba arkadaşlar, Tesisimizde çıkan atıklar için atık sepetleri yaptırdık. Sepetin ağzının açık olması bir sorun yarıtırmı? Sepetlerin içinde atık poşetleri var. Her vardiyada dolu poşet alınıp yerine temiz poşet tekılıyor. Fakat ağzının açık olması konusunda tereddütlerim var. Yönetmeliklerde de ağız açıklığı yda kapalılığıyla alakalı bir şey bulamadım. Yardımcı olabilirmisiniz acaba?
  3. Ambalaj atıkları uygulama planı acil yardım.

İyi günler arkadaşlar. Geçici faaliyet faaliyet belgesine sahip bir firmada çalışmaktayım ve ambalaj atıkları hakkında toplama yapacağımız belediye ile sözleşme imzalayacağız. Bunun için acil bir şekilde ambalaj atıkları uygulama planı hazırlamam gerek. Konu hakkında bana yardımcı olabilecek arkadaşlardan acil yardım bekliyorum. Bana çalışmamda yardımcı olması konusunda yeni formata göre...
  4. Ambalaj atıkları

arkadaşlar benim ambalaj atıklarının Türkiye ve AB ülkelerindeki uygulamaları ile ilgili ödevim var yardımcı olabilir misiniz ?
  5. Ambalaj atıkları

ambalaj atıklarının geri dönüşümüyle ilgili kaynak bulmam lazım. bitirme ödevi için. yardımcı olursanız sevinirim