Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ambalaj atıkları-belediye

Konu, 'Geri Dönüşüm ve Yeniden Kullanım' kısmında Burak Bilen tarafından paylaşıldı.

1. Burak Bilen

Burak Bilen CMNet Üyesi

Arkadaşlar bizim tesisimiz tuzla'da. başka bir belediyenin ambalaj atıklarını alabiliyor muyuz?

2. Can Doğan

Can Doğan CMNet Üyesi

Ambalaj atıkları-belediye konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Ambalaj atıkları

mrhb arkadaşlar tesisimizde ambalaj atıkları çıkıyor(cam,plastik,kağıt) ancak bağlı bulunduğumuz ilde geri dönüşüm tesisi tek olduğu için atıklarımızı gelip almıyorlar.Şuanda evsel atıklarla birlikte belediyenın dökum sahasına boşaltıyoruz.Bu durumda ne yapmalıyız..iyi çalışmalar..
  2. Ambalaj atıkları toplama ayırma tesisleri ile belediye arasında imzalanan protokol sonrası adımlar

İyi günler Ben ambalaj atıkları toplama ve ayırma tesisinde çalışıyorum. Belediyeyle bir sözleşme imzaladık. Çevkoyla da anlaşma yapmak istiyoruz. Benim belediye ile sözleşme yaptıktan sonra izliceğim adımlar hakkında bana bilgi verebilir misiniz.
  3. Ambalaj atıkları hk.

saygıdeğer arkadaşlarım, meslektaşlarım, sizinle başlıkta belirttiğim üzere bir konu hakkında bilgi almak için konuyu açmış bulunmaktayım, konuları göz gezdirdim fakat benim gibi soran pek bulamadım, aşına olmadığım için konu hakkında sizlerden bilgi talep etmekteyim, şimdiden yorumlarını/bilgilerinni esirgemeyen meslektaşlarıma teşekkür ederim, çalıştığım firmada bir yönetim biri olup,...
  4. Belediye atık ambalaj girişi

Arkadaşlar belediye atık ambalaj sayfasına girebilen var mı? (http://online.cevre.gov.tr/ bu sayfadan)
  5. Ambalaj atıkları

ambalaj atıklarının geri dönüşümüyle ilgili kaynak bulmam lazım. bitirme ödevi için. yardımcı olursanız sevinirim