• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Ambalaj atıkları beyanı

Canan Erkan

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar,
ambalaj atıkları beyanı yapılırken mesela 2010 yılında stokta kalan ambalajları 2011 yılına nasıl ekliyorsunuz. Temin edilen miktarın üzerine mi ekleniyor?

@Yasemin Aslantürk

hayır tesise gelen atıklardan dolayı oluşuyor.geri kazanım tesislerine gönderiyoruz ama syrıca ambalaj atıklarındada beyan etmemiz gerekşyor mu?

@Yasemin Aslantürk

çok teşekkür ederim.
bir sorum daha olacak tehlikesiz atık geri kazanım tesisimize gelen ürünlerin kartonlarını tehlikesiz atık olarak mı yok ambalaj atığı olarak mı beyan etmemiz gerekir?

bir sorum daha olacak dün oluşan karton atıklarımızı da bu şubat sonuna kadar mı girmek zorundayız yoksa 2014 şubat sonuna kadar mı?

@Yasemin Aslantürk
soruyu yanlış sormuşum ama yönetmelikten buldum aradığımı çok çok teşekkür ederim

yasemin hanım belediye için şifre istedim onay verdiklerini söylediler sisteme ama email gelmedi vergi numarası ile il çevreden şifrenin ve kullanıcı adını istedim ama sistemde çıkmadı tekrardan başvuru yapmak istedik ama sistemde bu belediyeye ait kullanıcı adı var diye uyarı verdi ne yapmam gerek yardımcı olabilir misiniz?