Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

AMBALAJ ATIKLARI GERİ DÖNÜŞÜM -REKLAM fİLMİ

Konu, 'Geri Dönüşüm ve Yeniden Kullanım' kısmında Erdem Akgül tarafından paylaşıldı.

?

Geri dönüşüm Projesinde tanıtım amaçlı reklam filmini Başarılı buldunuz mu?

1. Evet

90,9%
  2. Hayır

9,1%
  1. Erdem Akgül

Erdem Akgül CMNet Üyesi

2. Serdar Meriç

Serdar Meriç CMNet Üyesi

Cevap: AMBALAJ ATIKLARI GERİ DÖNÜŞÜM -REKLAM fİLMİ

başarılı bir çalışma olmuş :) devamını dilerim...

AMBALAJ ATIKLARI GERİ DÖNÜŞÜM -REKLAM fİLMİ konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Ambalaj atığı geri dönüşüm

Ambalaj atığı geri dönüşüm tesisinde 2 .kalite ürünleri iyileştirme yani daha kaiteli nasıl yapabiliriz süreç hakkında bilgisi olan bilgilendirir mi ?
  2. plastik ambalaj atığı geri dönüşüm

plastik ambalaj atığı geri dönüşümü hakkında bilgi verebilecek birileri varmı ? özellikle polietilen ürün den granür oluşumu hakkında ?
  3. Ambalaj gerİ dÖnÜŞÜm tesİsİ eĞİtİmİ??

MERHABA; arkadaşalr ben ambalaj geri dönüşüm tesisinde toplama araçlarına bir eğitim düzenleyecem ilk kez böyle bir iş içine girdim nasıl konulara değinmem gerek sizce? yaptıkları iş şu; anlaşmalı olduğumuz yerlere gidip oradaki ambalaj atıklarını alıyorlar ve konteynıra bosaltıyorlar. Giyim, temizlik, nasıl konuşmaları gerekeceği falan bunlardan bahsedecem aklımda olan şeyler olarak başka...
  4. yeni kurulacak ambalaj atıkları geri dönüşüm tesisleri için destek fonları

yeni kurulacak bir geri dönüşüm firması için paltform bant gibi araçları alırken hibe kredi desteği için neler yapmalıyız bilgisi olan varsa ????
  5. Ambalaj atıkları geri kazanım tesisi

İyi günler Arkadaşlar. ambalaj atığı geri kazanım tesisleri ambalaj beyan sistemi üzerinden yapmaları gereken ( her ay) ek-8 beyanı hakkında elinde bilgi döküman veya yardımcı olacak olan var mıdır?