Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

ambalaj atıkları için toplama ekibi

Konu, 'Geri Dönüşüm ve Yeniden Kullanım' kısmında Merve Yeşildağ tarafından paylaşıldı.

1. Merve Yeşildağ

Merve Yeşildağ CMNet Üyesi

merhaba;
    ambalaj atıklarını toplama ekibini en verimli şekilde nasıl eğitebiliriz? verimli toplama nasıl yapılır?
    şimdiden teşekkür ediyorum.

ambalaj atıkları için toplama ekibi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. ambalaj atıkları toplama ayırma tesisi

merhaba arkadaşlar; ben amabalaj atıkları toplama ayırma tesisinde çalışıyorum. oraya yani bir şeyler katmak istiyorum. bu konuda yardımcı olur musunuz?neler yapabliirim.reklamdan tutunda aklınıza ne gelıyorsa paylaşabilirsiniz. çoğu siteden arkadaşım anladığım kadarıyla böyle tesislerde çalışıyor ve bana yardımcı olacağını düşünüyorum. iyi çalışmar:)
  2. Ambalaj atıkları toplama ve ayırma tesisi

İyi günler ben ambalaj atığı toplama ve ayırma tesisinde çalışıyorum. geçici faaliyet belgemizi aralık ayında yeni aldık. şimdi ambalaj atıkları toplama ve ayırma tesisi çevre görevlisi olarak benim izlemem gereken yollar nelerdir bana bu konu hakkında bilgi verebilir misiniz gerçekten bu konuda deneyimli arkadaşların bilgisine ihtiyacım var. il çevre ye bildirmem gereken bildirimler nelerdir....
  3. Ambalaj atıkları kaynağında ayrı toplama

Arkadaşlar kaynağında ayrı toplama ve iş akış sürecini etkileyen etkenler hakkında bir belge hazırlamam gerekiyor. Siz meslektaşlarımın bu konuda bilgi ve dökümanlarından yardım almak isterim. Yardım ederseniz sevinir. Teşekkürler