Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ambalaj atıkları ile ilgili bakanlık sıkça sorulan sorular

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında dilek kaya tarafından paylaşıldı.

1. dilek kaya

dilek kaya CMNet Üyesi

Ambalaj atıkları ile ilgili bakanlık sıkça sorulan sorular konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Ambalaj atıkları toplama ayırma tesisleri ile ilğili sektörel bilgi

toplama ayırma tesislerine ait sektörel bilgi çevre orman müdürlüğünce istenmektedir elimde böyle bir evrak bulunan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim
  2. Ambalaj atıkları ile ilgili bilgilendirme toplantısı

Bana gelen maili bilgilendirme adına paylaşmak istiyorum: Sayın Üyemiz, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve Odamız Çevre Çalışma Grubu işbirliği ile KOBİ Okulu kapsamında, “Ambalaj Atıklarının Kontrolü Yönetmeliği” (24 Ağustos 2011 tarihli, 28035 Sayılı Resmî Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren) ile ilgili Bilgilendirme Toplantısı düzenlenecektir. Söz konusu bilgilendirme...
  3. Ambalaj atıkları sık sorulan sorular

Bakanlık sitesinde yayınlanan, ambalaj atıkları yönetmeliğine ilişkin sık sorulan sorular.
  4. Limanlardan ve Gemilerden çıkan ambalaj atıkları ile ilgili

Arkadaşlar bu konuya uzak olduğum için sizin görüşlerinizi almak istedim ambalaj atıkları ile ilgili; sorum şöyle yardımcı olursanız sevinirim, " Limana gelen bir geminin ambalaj atıklarını almak istesem bunun için o liman hangi belediye mucavir alanına giriyorsa o belediye ile anlaşmam gerekiyor mu gemiden çıkan atıkları almak için? ve atık yönetim planı oluşturup bir belgelendirme...