Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ambalaj atıkları kaynağında ayrı toplama

Konu, 'Çevre ve Atık Yönetimi' kısmında Muhammet Şener tarafından paylaşıldı.

1. Muhammet Şener

Muhammet Şener CMNet Üyesi

Arkadaşlar kaynağında ayrı toplama ve iş akış sürecini etkileyen etkenler hakkında bir belge hazırlamam gerekiyor. Siz meslektaşlarımın bu konuda bilgi ve dökümanlarından yardım almak isterim. Yardım ederseniz sevinir. Teşekkürler

Ambalaj atıkları kaynağında ayrı toplama konusuna benzer içeriklerimiz
  1. ambalaj atıkları için toplama ekibi

merhaba; ambalaj atıklarını toplama ekibini en verimli şekilde nasıl eğitebiliriz? verimli toplama nasıl yapılır? şimdiden teşekkür ediyorum.
  2. Anlaşamalı olduğumuz belediye sınırlarında resmi yerden kaynağında ayrı toplama yapma...

merhaba; belediyelerle sözleşmelerimiz var ve bu belediye sınırları içerisinde olan resmi kurumlarla firma olarak anlaşma yapmak zorunda mıyım kaynağında ayrı toplama çalışması için? Resmi kurumların bazıları bizi bağlamaz diyor belediye sözleşmeleri böyle bir şey söz konusu mu?
  3. Ambalaj atıkları toplama ve ayırma tesisi

İyi günler ben ambalaj atığı toplama ve ayırma tesisinde çalışıyorum. geçici faaliyet belgemizi aralık ayında yeni aldık. şimdi ambalaj atıkları toplama ve ayırma tesisi çevre görevlisi olarak benim izlemem gereken yollar nelerdir bana bu konu hakkında bilgi verebilir misiniz gerçekten bu konuda deneyimli arkadaşların bilgisine ihtiyacım var. il çevre ye bildirmem gereken bildirimler nelerdir....