Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

ambalaj atıkları kontrolü yönetmeliği EKLER

Konu, 'Çevre Yönetim Sistemi (ISO 14001)' kısmında cerenycl tarafından paylaşıldı.

1. cerenycl

cerenycl CMNet Üyesi

Bilginize...

Fatih Özcan bunu beğendi.
ambalaj atıkları kontrolü yönetmeliği EKLER konusuna benzer içeriklerimiz
  1. ambalaj atıkları yönetmeliği ek 1

merhaba arkadaşlar ambalaj atığı yönetmeliği ek 1 açıklamasını bulamadım yardımcı olur musunuz?
  2. ambalaj atıklarının kontrolü yönetmeliği

arkadaşlar mücavir alan sınırları içerisindeki bir sanayikuruluşu yada fabrika atıklarını belediye ile sözleşmeli olan tesise bedelsiz olarak mı vermesi gerekiyo,yoksa herhangi bir lisanslı tesise de verebilirmi.ayrıca bedel talep edebilirmi.yönetmeliği okudum ama verirmi veremezmi çelişki içinde kaldım.mücavir alan sınırları içindeki ama.yardımlarınız için şimdiden teskkurler..
  3. Ambalaj atıklarının kontrolü yönetmeliği hk.

Arkadaşlar merhabalar öncelikle; Ambalaj atıklarının kontrolü yönetmeliğinin 24. maddesinde şöyle bir hüküm mevcut: "(7) Ambalaj atıkları yönetim planı kapsamında gerçekleştirilen çalışmaların maliyetini, sözleşme yapılan piyasaya sürenler ve/veya yetkilendirilmiş kuruluş, sözleşme yapılmaması halinde belediye karşılar." Şimdi burada kastedilen ambalaj atığı yönetiminden...
  4. Ambalaj atıkları kontrolü yönetmeliği-piyasaya süren-tedarikçi

Merhaba Arkadaşlar; Ambalaj Kod İsteği yapacağım. Piyasaya Süren-Tedarikçi vs. hangi çerçevede başvuru yapmam gerekir. Birbirlerinden farkı nedir?