• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Ambalaj atıkları uygulama planı acil yardım.

Selim Gül

Kayıtlı Kullanıcı
İyi günler arkadaşlar. Geçici faaliyet faaliyet belgesine sahip bir firmada çalışmaktayım ve ambalaj atıkları hakkında toplama yapacağımız belediye ile sözleşme imzalayacağız. Bunun için acil bir şekilde ambalaj atıkları uygulama planı hazırlamam gerek. Konu hakkında bana yardımcı olabilecek arkadaşlardan acil yardım bekliyorum. Bana çalışmamda yardımcı olması konusunda yeni formata göre hazırlanmış ambalaj atıkları uygulama planı gönderebilecek arkadaşlardan yardım bekliyorum.

Evet doğrudur Can bey. Eklemiş olduğunuz dosya bana yardımcı olur teşekkür ederim. Peki örnek teşkil etmesi açısından elinizde yeni formata göre hazırlanmış yönetim planı var mı?