• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

ambalaj atıkları yönetim planı

hatice

Kayıtlı Kullanıcı
merhabalar ben gfb faaliyetini tehlikesiz atıkların bertarafı konusunda aldım bir ambalaj atığı toplama ayırma tesiside çalışıyorum elimde bir belde belediyesi var ve yönetim planını hazırlıyorum benim sormak istediğim formatta yer alan son tabloda oluşan ambalaj atığı miktarı (ton/gün)' ında evsel atıgın % ... si ambalaj atıgıdır. hesabında sabit bir yüzdemi almam gerekiyor. Şimdiden yardımlarınız için teşekür ederim.

bende öyle biliyordum ama anlaşma yapılıyormuş lisans alabilmek için, anlaşma yapmak için gelen bi firmadan öğrendim ancak ne kadar doğru yinede bilemiyorum

evt arkadaşlar bilgileriniz dogru belde belediyesi henüz lisansı sağlamıyor ama yeni ambalaj atıkları yönetmelik taslağını inceleme fırsatı elde ettiyseniz belde belediyesinede mecburi kılıyor ambalaj atıkları yönetim planını zaten dün bakanlıkla görüşme fırsatını elde ettim taslak yönetmelik ay sonunda yüksek olasılıkla yürürlüğe girecekmiş yinede bilgileriniz için teşekür ederim hala yönetim planıyla ugraşıyorum ama % ... standardı varmı hala öğreneedim.

Hatice Hnm Biz hazırladığımız yönetim planında bu değeri %20 olarak almıştık . ( Ağırlık olduğu için hacim olsa yüzde daha fazla olacaktır . ) Bir sorun da çıkmadı.