Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

ambalaj atıkları yönetim planı

Konu, 'Çevre ve Atık Yönetimi' kısmında hatice tarafından paylaşıldı.

1. hatice

hatice CMNet Üyesi

merhabalar ben gfb faaliyetini tehlikesiz atıkların bertarafı konusunda aldım bir ambalaj atığı toplama ayırma tesiside çalışıyorum elimde bir belde belediyesi var ve yönetim planını hazırlıyorum benim sormak istediğim formatta yer alan son tabloda oluşan ambalaj atığı miktarı (ton/gün)' ında evsel atıgın % ... si ambalaj atıgıdır. hesabında sabit bir yüzdemi almam gerekiyor. Şimdiden yardımlarınız için teşekür ederim.

2. stefanel

stefanel CMNet Üyesi

belde belediyeleri ile anlaşma kabul edilmiyor diye biliyorum. ilçe belediyesi olmasaı gerekir. anlaşma yaptınız mı?

3. Neslihan Öztürk

Neslihan Öztürk CMNet Üyesi

bende öyle biliyordum ama anlaşma yapılıyormuş lisans alabilmek için, anlaşma yapmak için gelen bi firmadan öğrendim ancak ne kadar doğru yinede bilemiyorum

4. hatice

hatice CMNet Üyesi

evt arkadaşlar bilgileriniz dogru belde belediyesi henüz lisansı sağlamıyor ama yeni ambalaj atıkları yönetmelik taslağını inceleme fırsatı elde ettiyseniz belde belediyesinede mecburi kılıyor ambalaj atıkları yönetim planını zaten dün bakanlıkla görüşme fırsatını elde ettim taslak yönetmelik ay sonunda yüksek olasılıkla yürürlüğe girecekmiş yinede bilgileriniz için teşekür ederim hala yönetim planıyla ugraşıyorum ama % ... standardı varmı hala öğreneedim.

5. maidder

maidder CMNet Üyesi

Hatice Hnm Biz hazırladığımız yönetim planında bu değeri %20 olarak almıştık . ( Ağırlık olduğu için hacim olsa yüzde daha fazla olacaktır . ) Bir sorun da çıkmadı.

6. hatice

hatice CMNet Üyesi

teşekür ederim yardımlarınız için

7. Müjgan Ergül

Müjgan Ergül CMNet Üyesi

hatica hanım yönetim planınızda son durum nedir??? bende onunla ilgili uğraşıyorum da...

ambalaj atıkları yönetim planı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Ambalaj atıgı yönetim planı

herkese selam. Bana ambalaj atığı toplama yönetim planı şablon lazım eger bu konuda çalışan bir arkadaşımız varsa bana yardımcı olabilirse çok sevinirim. herkse iyi çalışmalar...
  2. Ambalaj Atıkları Yönetim Planı

Arkadaşlar yeni formata göre Ambalaj Atıkları Yönetim Planı hazırlayan var mı? İlçe belediyesi için hazırlamam gerekiyor danışacağım birkaç şey olacaktı...
  3. ambalaj atığı yönetim planı

belediye ile ambalaj atığı yönetim planı imzalamak için gerekli belgelerin neler olduğunu belediyede çalışan arkadaşlardan öğrenebilirimiyim?
  4. Ambalaj atıkları yönetim planı uygunluk yazısı

Mrb Arkadaşlar, TAT lisasnlı bir firmayız ve lisansımızın süresinin dolması nedeniyle gfb aldık.Şuanda da lisans aşamasındayız. İl çevrenin istemiş olduğu Ambalaj Atıkları Yönetim Planı Uygunluk Yazısı ne olduğunu bilen arkadaşlar lütfen yardımcı olurmusunuz. Onaylanan Ambalaj Atıkları Yönetim Planını mı il çevreye sunacağız yoksa başka birşey mi.Acil yardımlarınızı bekliyorum...Şimdiden...
  5. Ambalaj atıkları için atık yönetim planı

Merhaba, ambalaj atiklari icin atik yonetim plani hazirlamam gerek. çok kez hazirladim fakat bir dosyam surekli geri geliyor.Formati nasildir nasil bir yol izlemem gerek yeni bir formati mi geldi haberim yok anlamadim. Yardimci olursaniz sevinirm. simdiden tesekkur ederm.