Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ambalaj Atıkları Yönetimi Konusunda

Konu, 'Tanışma Alanı' kısmında Abdurrahman Kaya tarafından paylaşıldı.

1. Abdurrahman Kaya

Abdurrahman Kaya CMNet Üyesi

Ben istanbul Yüceler Kağıtçılık ta yeni göreve başladım. Tecrübem olmadığından bu sektörde çalışan arkadaşların tecrübe ve birikimlerine ihtiyacım var. Şimdiden tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum.

Ambalaj Atıkları Yönetimi Konusunda konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Ambalaj atiklari

Amblaj atiklarini beyan sİstemİne yanliŞ gİrİldİ ve Üzerİnden bİr yil geÇtİ ayrica onu takİp eden yildada yİne ayni yanliŞlik yapildi dÜzeltİlme yapilabİlİr mİ? YanliŞlikta kaĞit aĞirlikli kompozİt yerİne plastİk aĞirlikli kompozİt yazildi kodu gİrİldİ...
  2. Ambalaj Atıkları Yönetimi Konusunda Tecrübeli Olanlara !!!

Ben istanbul Yüceler Kağıtçılık ta yeni göreve başladım. Tecrübem olmadığından bu sektörde çalışan arkadaşların tecrübe ve birikimlerine ihtiyacım var. Şimdiden tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum.
  3. ambalaj atıkları

merhabalar; bir hastanede ambalaj atıkları toplanıyor ve belediye ile anlaşma yapılmış ve belediyede bi ambalaj geri dönüşümcüsü ile anlaşmış ama elimizde sözleşme den başka bişey yok elimizde başka hangi belgelerin olması gerekiyor? ben ambalaj atıkları kon. yön. inceledim ek 4 te yer alan bir önceki yıl üretilen toplam ambalaj atık miktarı diye bi form var bu formu doldurmam imkansız ne...
  4. Ambalaj atıkları

arkadaşlar benim ambalaj atıklarının Türkiye ve AB ülkelerindeki uygulamaları ile ilgili ödevim var yardımcı olabilir misiniz ?
  5. Ilk öğretım okullarında ambalaj atıgı konusunda.

İlkogretım okullarında ambalaj atıgı konusunda beledıye ıle ortak olarak gelıstırdıgımız yonetım planı dolayısyla sunum yapacagız. elınızde bununla alakalı gorsel agırlıklı sunum ogrneklerı varsa paylasabılırmısınz.