Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

ambalaj atıkları yönetmeliği ek 1

Konu, 'Geri Dönüşüm ve Yeniden Kullanım' kısmında Merve Yeşildağ tarafından paylaşıldı.

1. Merve Yeşildağ

Merve Yeşildağ CMNet Üyesi

merhaba arkadaşlar
    ambalaj atığı yönetmeliği ek 1 açıklamasını bulamadım yardımcı olur musunuz?

2. Müjdat Öner

Müjdat Öner CMNet Üyesi

3. Merve Yeşildağ

Merve Yeşildağ CMNet Üyesi

Cevap: ambalaj atıkları yönetmeliği ek 1

tesekkur ederım

ambalaj atıkları yönetmeliği ek 1 konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Ambalaj atıkları hk.

saygıdeğer arkadaşlarım, meslektaşlarım, sizinle başlıkta belirttiğim üzere bir konu hakkında bilgi almak için konuyu açmış bulunmaktayım, konuları göz gezdirdim fakat benim gibi soran pek bulamadım, aşına olmadığım için konu hakkında sizlerden bilgi talep etmekteyim, şimdiden yorumlarını/bilgilerinni esirgemeyen meslektaşlarıma teşekkür ederim, çalıştığım firmada bir yönetim biri olup,...
  2. Ambalaj atıkları hk.

Merhaba arkadaşlar, Tesisimizde çıkan atıklar için atık sepetleri yaptırdık. Sepetin ağzının açık olması bir sorun yarıtırmı? Sepetlerin içinde atık poşetleri var. Her vardiyada dolu poşet alınıp yerine temiz poşet tekılıyor. Fakat ağzının açık olması konusunda tereddütlerim var. Yönetmeliklerde de ağız açıklığı yda kapalılığıyla alakalı bir şey bulamadım. Yardımcı olabilirmisiniz acaba?
  3. Ambalaj atıkları kontrolü yönetmeliği-piyasaya süren-tedarikçi

Merhaba Arkadaşlar; Ambalaj Kod İsteği yapacağım. Piyasaya Süren-Tedarikçi vs. hangi çerçevede başvuru yapmam gerekir. Birbirlerinden farkı nedir?