Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ambalaj Atıklarının Geri Kazanım Lisansı

Konu, 'ARŞİV' kısmında Kadriye Yıldız tarafından paylaşıldı.

1. Kadriye Yıldız

Kadriye Yıldız CMNet Üyesi

Merhaba

Ambalaj atıklarının geri kazanım lisansı hakkında; geçen çıkan bazı tehlikesiz ve inert atıkların geri kazanım tebliğinde kapsam dışı bırakılmıştı. Lisans için Ambalaj Atıkları Yönetmeliğine mi bakmalı bu konuda bilgisi olan ya da ambalaj atığı çevre lisansı alan var mı

Teşekkürler

2. Müjdat Öner

Müjdat Öner CMNet Üyesi

Lisans başvurusu için çevre kanununca alınması gereken izin ve lisanlar hakkında yönetmeliğe bakmanız gerekiyor..

3. Kadriye Yıldız

Kadriye Yıldız CMNet Üyesi

Teşekkürler. Ambalaj Atıklarının Kontrolu Yönetmeliği 34. madde zannediyorum işime yardımcı olacak gibi.

[ATTACH]
22 Mayıs 2017
7
0
Arkadaşlar merhaba, Ambalaj Tat ve Tehlikesiz Tat tesisinde çalışıyorum. Fotograftaki malzemeler için teklif verilmem istendi, fiyatlar konusunda yardımcı olabilecek biri var mı ?
31 Mayıs 2017
6
0
biz bu şekilde bir madde dahil ederek sözleşmeyi yenilemiyoruz; sözleşmenin yenileceğine dair de bir madde görmedim yönetmeliklerde açıkcası
18 Mayıs 2017
2
1
Arkadaşlar merhaba, Ambalaj Tat ve Tehlikesiz Tat tesisinde çalışıyorum. Fotograftaki malzemeler için teklif verilmem istendi, fiyatlar konusunda yardımcı olabilecek biri var mı ?
31 Mayıs 2017
6
0
31 Mayıs 2017
6
0
Merhaba arkadaşlar, Bir firmanın çevre izin belgesi alma aşamasındayım Bu firmanınsistemden emisyon raporunun bilgilerini girmekteyim. Bir bölümde " Üretimde Kullanılacak Hammadde ve Yardımcı Maddelerin Miktarları" bulunmaktadır. Bu bölümde...
30 Mayıs 2017
9
0
örnek ektedir. belediye logonuz ve iletişim bilgileri olacaktır. ...... belediyesi olarak online çevrede gerekli beyanlarımızın yapılabilmesi için kullanıcı kodu ve şifremizin tarafımıza verilmesi konusunda yardımlarınızı arz ederiz. gibi bir...
22 Mayıs 2017
11
0
Merhaba arkadaşlar, Bir firmanın çevre izin belgesi alma aşamasındayım Bu firmanınsistemden emisyon raporunun bilgilerini girmekteyim. Bir bölümde " Üretimde Kullanılacak Hammadde ve Yardımcı Maddelerin Miktarları" bulunmaktadır. Bu bölümde...
30 Mayıs 2017
9
0