Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ambalaj Belgeleme Usul Ve Esasları

Konu, 'Geri Dönüşüm ve Yeniden Kullanım' kısmında Yasemin Karadiş tarafından paylaşıldı.

1. Yasemin Karadiş

Yasemin Karadiş CMNet Üyesi

Belgelendirmenin nasıl yapılcağı, atık ambalaj sistemine faturaların, diğer belgelerin nasıl girileceği yetkilendirilmiş kuruluşlar, belediye, lisanslı firmalar, bakanlığın hangi görevleri üstleneceği, veri akışının nasıl olacağı anlatılmış. Eksik yönleri olduğu kesin. Bu eksikleri toplayıp gerek ÇMO gerek diğer kuruluşlar görüş bildiyor. Burda bu konuyla ilgili konuşursak herkes kendi görüşünü söylerse farklı açılardan bakma ve daha iyi yorumlayabilme şansına sahip olacağız. Bu şekildede bizden görüş istediğinde daha sağlıklı sonuçlar elde edeceğimizi düşünüyorum.

Ekli Dosyalar:

2. salim iğnak

salim iğnak Misafir

Bakanlıktan hala bir ses seda yok. Anlaşılan herhangi bir tebliğ yayımlamayacaklar. Beklemekten gına geldi. Eski sistemle ihalesine çıkayım diyorum ama ne yazık ki emin olamıyorum.

Ambalaj Belgeleme Usul Ve Esasları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çalışanların İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimlerinin Usul ve Esasları Hakkında Yön.

Bu yönetmeliğe göre eğitimlerin belgelendirilmesi için örnek bir form elinizde var mı?
  2. Yürürlükte Alan kılavuzlarının seçimi, eğitimi, çalışma usul ve esasları hakkında yönetmelik

[COLOR=#1c283d]ALAN KILAVUZLARININ SEÇİMİ, EĞİTİMİ, ÇALIŞMA USUL VE ESASLARI HAKKINDA [COLOR=#1c283d]YÖNETMELİK [COLOR=#1c283d] [COLOR=#1c283d]Resmi Gazete Tarihi: 28.03.2006 Resmi Gazete Sayısı: 26122 [COLOR=#1c283d] [COLOR=#1c283d] [COLOR=#1c283d]Amaç [COLOR=#1c283d] Bu Yönetmeliğin amacı; 9/8/1983 tarihli 2873 sayılı Milli Parklar Kanunu kapsamında korunan alanların sahip oldukları kaynak...
  3. Çalışanların iş sağ.vegüv.eğitimlerinin usul ve esasları hakkında yönetmelik

Bugünkü Resmi Gazetede yayımlanmıştır.Bilgilerinize.
  4. Iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili çalışan temsilcisinin nitelikleri ve seçilme usul ve esasları

AMAÇ MADDE 1 – (1) Bu Tebliğin amacı; 20/6/2012 tarihli ve 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanununun 20 nci maddesi kapsamındaki çalışan temsilcisinin nitelikleri, seçimi veya atanmasına ilişkin usul ve esasları belirlemektir. Kapsam MADDE 2 – (1) Bu Tebliğ; 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanununun 20 nci maddesi kapsamındaki çalışan temsilcisinin nitelikleri, seçimi veya...
  5. Çocuk ve genç işçilerin çalış.ve usul ve esasları hakk. yön. değişiklik yapılmasına dair yönetmelik

Yayımlandığı Resmi Gazete Tarihi/Sayısı:25.10.2013/28802 MADDE 1 – 6/4/2004 tarihli ve 25425 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Çocuk ve Genç İşçilerin Çalıştırılma Usul ve Esasları Hakkında Yönetmeliğin 5 inci maddesinin beşinci fıkrasına aşağıdaki cümle eklenmiştir. “Ancak, 5/6/1986 tarihli ve 3308 sayılı Mesleki Eğitim Kanunu kapsamında mesleki ve teknik eğitim okul ve kurumlarından mezun...