• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Ambalaj bilgi sistemi hakkında

MevlideSevinç42

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Mir Holding
Arkadaşlar merhaba,
yeni açılan ambalaj bilgi sistemi hakkında bilgisi olan var mı aranızda? artık online.cevre.gov.tr adresinden girişi yapılacakmış.

online.cevre.gov.tr adresinden giriş yapın. firma işlemleri daha sonra firma bilgilerime girin sağ altta Ek Uygulama Başvuru Formu indirin elle işaretleyin. onunla il çevreye başvurun

merhaba arkadaşlar. bir tat yeni işe başladım. konuyla ilgili hiç bilgim yok.
atık ambalaj sistemde hurda olan her şeyi sisteme yüklüyor muyuz. yoksa sadece ambalaj atığı yazanları mı sisteme giriyoruz.

hurda ambalaj atığı ise ambalaj bilgi sistemine girişi yapılması gereklidir. Sadece hurda yazıyorsa, örneğin hurda plastik o atık toplama ayırma belgesi ile alınmıştır. Ambalaj bilgi sistemine girişi olmayacaktır.

atikambalaj.csb.gov.tr adresine eski kullanıcı kodu ve şifremle (atikambalaj.cevre.gov.tr adresinde kullanılan) giriş yapmaya çalışıyorum ama hatalı diyor. Böyle bir sıkıntı yaşayan var mı?

@Ceren Saydam
bence de yapmalısın , daha sonra firmayla iletişim halinde değiştirebilirsin o tanımı , beyan yapmamak daha yanlış.

Kesinlikle hurda yazan malzemelerinizi örn hurda cuval ,hurda pp,hurda plastik gibi ifadeler olan faturaları sisteme girmeyin.Biz bu konuda ambalaj beyanı yapan bir firmayız ve ceza yedik.İrsaliyede ambalaj atığı yazmasına ragmen.Bence kesinlikle girmeyin.O artık sizin tehlikesiz atığınız oluyor.Onuda motattan girceksiniz @Gülin Ç. @Olgaç Sürmelihindi @Hüseyin Hanlı @M_Gungor

@dilek kaya
Aaa inanmıyorum , cezai işlem gerektirecek kadar önemli birşey mi ki bu şaşırdım doğrusu , dikkat edeceğiz öyleyse , teşekkürler .

Ne kadar ceza yediniz bu arada ?

evt hurda pp ambalaj atığı yazıyodu bizdede @Hüseyin Hanlı .Soyleki başka şeylerde var bizim 2012 yıllarında belgeleme yapılan firmalarımızın dosyaları onaylandığı halde gider pusulası kullanıldığı için bilgi ve belgeden 150 milyar ceza yedik