• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Ambalaj bilgi sistemii

cagriuldes

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Yağmur Plastik
Arkadaşlar Merhaba size bişi sormak istiyorum. TAT tesisinde işe başladım Ambalaj bilgi sisteminden bildirim yapacagım fatura girişleri çıkışları yani. Firma 4.ayda GFB almış. 4. ve 5. ayda firmanın aldığı fatura kestiği fatura yok giriş ve çıkış ta yok.bu 4. ve 5. ayı boş beyan olarak mı bildircem bildirirsem nasıl bildireceğim?

merhaba arkadaşlar. ambalaj bilgi sistemi ek-7c de yükleme yaparken firmanın bir faturasını sisteme yükledim ikinci faturada firmanın ismi çıkmiyor. bakanlığa kaç defa mail attıysak dönüş olmadı. bu konuda bilgi sahibi olan varmı, ne yapılabilir.?

Merhaba Arkadaşlar,
Afyon Çevre Hizmetler Birliği ile çalışıyoruz ambalaj bilgi sistemine 7b leri girip, alındı makbuzlarını yükleyip Çevre Hizmetler Birliğine gönderiyoruz çevre hizmetler birliği alındı makbuzlarını ve 7b girişlerini görüyor fakat hangi firmadan geldiğini göremediği için belgelendirme onayını yapamıyor aynı zamanda firma bilgileri yazan bölümde gönderilmedi yazıyor.Bu konuda bana bilgi verirmisniz sistemsel bi hatamı yoksa yapmam gereken baska işlem basamağımı bulunmakta.

Teslime hanım aynı sıkıntı bizde de olmuştu. Çalıştığımız belediyeye doğrulamaya gönderdiğim evraklar gönderen firma kısmı olmadan gözüküyordu. Sistemsel bir hata sanırım, birkaç gün içinde düzelmişti. Ayrıca sistemde belediyeye onay bekleyen evrakların içinde detaya bakılınca gönderen firma ismi gözüküyor. Belediye çalışanı öyle demişti. Bakanlıkta ambalaj bölümünde Demirhan bey her konuda yardımcı olmaya çalışıyor. Telefonla ulaşmayı deneyin derim. İyi çalışmalar.

arkadaşlar ambalaj bilgi sistemine giriş yapabilen var mı? Giriş yapamıyorum. yıl sonu yaklaşıyor her yıl sonu bu şekilde sorun mu olacak. Bir yıl geçti daha bir şey düzeltemediler ya.:mad::acpsnr:

Ben geçen haftadan beri giriş yapamıyorum. Motata hala sorunsuz şekilde girebiliyorum ama ambalaj bilgi sistemine giremiyorum eski siteye yönlendiriyor oraya da zaten giriş yapamıyorum 2 defa mail attım bakanlığa geri dönüş olmadı maalesef.

ben bakanlığı aradım.sisteme giriş yapılamıyor ne zaman giriş yapılabileceği hakkında da fikirleri yokmuş
öyle dediler

merhaba arkadaşlar. ambalaj bilgi sistemine yükleyeceğiniz faturaları bedelsiz olarak mi kestirdiniz. ne şekilde sisteme yüklüyorsunuz :kötü: