Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

ambalaj geri dönüşümü

Konu, 'Geri Dönüşüm ve Yeniden Kullanım' kısmında Merve Yeşildağ tarafından paylaşıldı.

1. Merve Yeşildağ

Merve Yeşildağ CMNet Üyesi

merhaba arkadaşlar;
    ben kendimi ambalaj atıkları konusunda geliştirmek istiyorum. bunun için nerelere başvuru yapabılırım yonetmelıkler dısında pe,pp,pet bunların detaylarını anlatan güzel kaynak var mı? bildiğiniz.şimdiden tesekkur ederim.

2. Fatih Közen

Fatih Közen CMNet Üyesi

Cevap: ambalaj geri dönüşümü

herhangi bir bireysel toplayıcı yardımcı olabilir : )
    şakası bir tarafa da ben bilmiyorum onların bildiğini... neyin dönüşümü yapılıp yapılmadığını ... forumda da yardımcı kaynakları paylaşmış arkadaşlar sağolsunlar..Kolay gelsin

bu da link http://www.cevremuhendisleri.net/f14/

ambalaj geri dönüşümü konusuna benzer içeriklerimiz
  1. cips paketleri vb ambalaj geri dönüşümü

arkadaşlar merhaba, ben çalıştığım kurumun lojman sakinlerine geri dönüşüm hakkında bilgilendirme sunumu hazırlıyorum; ancak bi noktada takıldım: bu cips, çikolata vb ambalajların (halk arasında janjanlı dediğimiz :) paketler) geri dönüşümü hakkında bilgisi olan var mı? geri dönüşümü varsa kaynakta ayrımı nasıl olmalı? plastik içermesi sebebiyle plastiklerle mi atılmalı yoksa geri dönüşümü...
  2. PET ve Geri Dönüşümü

TSK Koruyucu Hekimlik Bülteni, 2007: 6 (4) Derleme/Review Article Funda Sevencan*, Songül A. Vaizoğlu Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Halk Sağlığı AD, Ankara * Funda Sevencan, Halk Sağlığı AD, Tıp Fakültesi, Hacettepe Üniversitesi 06100, Sıhhiye, Ankara. E-posta: fundasevencan@yahoo.com ** 18/01/2006-21/01/2006 tarihlerinde düzenlenen II. Çevre Hekimliği Kongresi’nde poster olarak...
  3. Talaş geri dönüşümü

merhaba arkadaşlar aradım sitede ama bulamadım konuyu açmaya karar verdim. çalıştığım yerde sürekli mobilya sektörü arıyor ve bu talaşları napabilirim diyor. araştırdım ama nasıl bir başlangıç olur veya nerelere yönlendirebilirim yardımcı olabılır mısınız?bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim. iyi çalışmalar
  4. kablo geri dönüşümü

kablo geri dönüşümü sonucu pvc ve bakır elde ediyoruz pvc kodu ile ilgili bi bilgiye ulaşamadım.Atık yönetimi genel esaslarına ilişkin yönetmelikte atık kodu ne olmalıdır pvc malzemenin
  5. Crt geri dönüşümü

crt geri dönüşümü ile ilgili tez için yardımcı kaynak elinde olan var mı acaba?