Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ambalaj şifresi

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında eesmaca tarafından paylaşıldı.

1. eesmaca

eesmaca CMNet Üyesi

Bir firmamızın aynı vergi numarası ve aynı isim altında, iki ayrı şehirde iki farklı tesisi bulunmakta. Bu tesislerden önce açılanın ambalaj şifresi bulunmaktadır ve geçmiş yıllarda ambalaj bildirimi de yapılmıştır. Fakat 2.tesis için ambalaj şifresi almak için il çevre müdürlüğüne dilekçe verdiğimizde, bir vergi numarasına bir şifre verildiği - 2. tesis için şifre verilemeyeceği söylendi ve daha fazla yardım edemeyeceklerini ve bu sorunu bakanlığa sormamızı söylediler. Şifremiz olmadan 2.tesis için ambalaj bildirimini nasıl yapacağız? Bilen var mı?

Ambalaj şifresi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. E-Devlet şifresi ve mobil imza

Mobil imza başvurusunda bulundum. Yakın zamanda benimde bir mobil imzam olacak. Mobil imzanın nerde ve nasıl kullandığımızı biliyorum lakin bir de e-devlet şifresi denen bir olay varmış bır de, onu anlayabilmiş değilim. Çünkü çevre orman müdürlüklerinde bana mobil imzadan değil e-devlet şifresinden bahsediyorlar. ve karmaşa başlıyor. bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa ve yardımcı...
  2. Moskova'nın Şifresi: Temel

Sümela’nın Şifresi-Temel’in devamı olarak tasarlanan Moskova’nın Şifresi: Temel filminin başrollerini ilk filmde olduğu gibi Alper Kul ve Aslıhan Güner paylaşıyor. Kadroda Salih Kalyon, Ruhi Sarı ve Çetin Altay ikiliye destek olan isimler arasında yer alıyor. Çekimlerinin ilk etabı Rusya'da yapılan film Moskova'dan Trabzon'a uzanan ve bolca güldürü vaad eden bir yanlışlıklar komedyası....
  3. Çbs şifresi gelmeden dilekçe işlemleri

Arkadaşlar merhaba sorumla ilgili bir konu göremediğim için başlık açtım. Sorum daha şifre alınmadan il müdürlüğü uygunluk yazılarının alınması için dilekçe ile başvuruda bulunmakta problem var mıdır yoksa şifre gelmesi beklenmelidir? Bana kalırsa herhangi bir problem olmamalıdır, çünkü uygunluk yazılarını alıp sonradan sisteme girmesi gerçekleşiyor ama bir de sizlere danışmak istedim.
  4. Online sistem kullanıcı adı ve şifresi

Arkadaşlar; danışmanlığını yapmaya yeni başladığımız firmanın kullanıcı adı ve şifreleri elimizde yok. tekrar bir talep mi oluşturalım yoksa dilekçe ile il çevreden öğrenebilirmiyiz var olan kullanıcı adı ve şifreyi
  5. Ünlülerin uyuşturucu şifresi 'cd, süt, papatya, senaryo, proje'.

Bu sistemi oluşturanları, bunları evimize sokanları, bunları çocuklara izlettirenleri, uyuşturucuyu "normalleştirenleri", parasını kazanıp keyfine bakanları da Allah bildiği gibi yapsın. Amin. Yok yok, kimi ararsan var.. Ünlülerin uyuşturucu şifresi 'CD, süt, papatya, senaryo, proje' 29 Ocak 2014 Çarşamba, 11:31 İLGİLİ HABERLER FLAŞ-60 GÖZALTI VAR 73 ayrı adrese operasyon 3 ilde...