Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ambalaj toplama ayırma tesisinde çalışan arkadaşlara

Konu, 'Çevre ve Atık Yönetimi' kısmında Yağmur Cengiz tarafından paylaşıldı.

1. Yağmur Cengiz

Yağmur Cengiz CMNet Üyesi

PAGEV ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığı iş birliği ile denizde yüzen atıkların toplanmasına dair bir proje gerçekleşecektir. Denizden atıklar bir ağ yardımıyla toplanıp geri dönüşüm sistemine kazandırılacaktır. Proje lansmanında (2-3 Haziran) kullanılmak üzere aşağıda resimde gördüğünüz biçimde vinçli ambalaj atık toplama aracı kiralanacaktır.
    TAT'lerinde çalışan arkadaşlardan ricam tesislerinde resimdeki araçlardan var ise 0212 425 13 13 numaralı telefondan ya da forumdan benim ile iletişime geçebilir misiniz?

Yağmur Cengiz

Ambalaj At k Toplama Konteyn r .png

Eda Altınay Tekin bunu beğendi.
  2. Mustafa K.

Mustafa K. CMNet Üyesi

Net bir bilgim yok ama belediyeler bu hizmeti vermiyor mu?

3. Yağmur Cengiz

Yağmur Cengiz CMNet Üyesi

Her belediyede yok, örneğin Kadıköy de var ama o da vermiyor.

Proje hakkında bilgi edinmek isteyenler www.mutlubaliklar.com adresini ziyaret edebilirler. Avrupada yapılan lansmanın videosu da sitede mevcut, hangi tip araç olduğu orada net görünüyor.

Ambalaj toplama ayırma tesisinde çalışan arkadaşlara konusuna benzer içeriklerimiz
  1. ambalaj atıkları toplama ayırma tesisi

merhaba arkadaşlar; ben amabalaj atıkları toplama ayırma tesisinde çalışıyorum. oraya yani bir şeyler katmak istiyorum. bu konuda yardımcı olur musunuz?neler yapabliirim.reklamdan tutunda aklınıza ne gelıyorsa paylaşabilirsiniz. çoğu siteden arkadaşım anladığım kadarıyla böyle tesislerde çalışıyor ve bana yardımcı olacağını düşünüyorum. iyi çalışmar:)
  2. Toplama Ayırma Tesisi (TAT) çalışan personelin eğitim planı şablonu

TAT tesisinde çalışan personelin bilgi seviyesini yükseltmek için eğitim planı hazırlayan arkadaşımız var mı acaba?Bi örnek paylaşabilirmisiniz ?
  3. Tehlikesiz atık toplama ayırma belgesi Metal hurda toplama ayırma tesisi?

Merhaba, Arkadaşlar kafamı karıştıran bir durumda lütfen adınlatırmısınız, tehlikesiz atık toplama ayrıştırma belgemiz var(İÇOM 'dan alınan) fakat metal hurda toplama ayırma tesisi için de düzenlenen bir belge var mı? Bizim alabileceğimiz tehlikesiz atık kodlarımızda zaten metaller de var.Bazı tehlikesiz atıkların geri kazanım tebliğinde bu geçiyor, metal hurda toplama ayırma tesisi olduğunu...
  4. Metal toplama ayırma tesisinde foseptik tankı

Merhaba arkadaşlar, metal toplama ayırma geri dönüşüm tesisinde foseptik tankı (çukuru) nasıl olmalıdır. Yardımcı olabilir misiniz?