Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

ambar tesellüm fişi tat tesisleri

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında dilek kaya tarafından paylaşıldı.

1. dilek kaya

dilek kaya CMNet Üyesi

Arkadaşlar ambar tesellüm fişi kim neye göre nasıl düzenlenir bi formatını biliyorum ama benim asıl sormak istediğim kimin hangi firmaya hangi malzemye göre düzenlediğir.Karışık malzemeyi dağıtırken bu tesellümü kullanabiliyormuyuz

2. Emre Eryiğit

Emre Eryiğit CMNet Üyesi

"AMBAR TESELLÜM FİŞİ" hem tat hemde gdt olan tesislerde toplama ayırma tesisinden çıkan malzemeyi kendi geri dönüşüm tesisine alıyorsan ve burada geri dönüşüm yapıyorsan düzenlenir.Öncelikle Gdt firmasımısınız?

3. Fatih Közen

Fatih Közen CMNet Üyesi

ek 7b den 7c ye geçirme yöntemi yani ... maliyelik bir olayı yok sanırım?

ambar tesellüm fişi tat tesisleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Kompost Tesisleri

Merhaba arkadaslar ; sitenizi bir arkadasim tavsiye etti, basarilar diliyorum öncelikle.. Bi sorum olacaktı sizlere..Türkiye'deki kompost tesislerinin yerlerini öğrenmem bildiklerinizi paylaşırsanız cok sevınırım.. kolay gelsın..
  2. Dolum tesisleri

arkadaşlar dolum tesislerine ne gibi hizmetler verilebilir.. ek1 ve ek2 ye giren dolum tesisleri için yapılcak şeylerde fark vr mıdır? yardımcı olursanız sevinirim
  3. Mermer tesisleri

Mermer tesisi atık suyunu geri dönüşüm yaparsa cevre izni kapsamına girmiyormu cevre görevlisi tutmasına gerek olmuyormu arkadaşlar ...teşekkürler
  4. Windows xp'nin fişi çekiliyor

Teknoloji devi Microsoft, 12 yıl önce piyasaya çıkardığı ilk Windows yazılımı XP’yi 8 Nisan 2014’te resmi olarak emekli etme kararı aldı. Efsane işletim sisteminin bir yıllık ömrü kaldı. Microsoft en popüler işletim sistemi Windows XP’yi emekliye ayırıyor. Bundan tam 12 yıl önce kullanılmaya başlanan ve tüm dünyada en popüler işletim sistemi haline gelen Windows XP, 8 Nisan 2014’te resmi...
  5. Tat tesisleri

Tat tesisleri elindeki malları lisansı olmayan tesislere verebilir mi bunun yasal bir sakıncası var mı?