Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Anaerobik parçalanma

Konu, 'Arıtma Çamurları ve Bertarafı' kısmında Duygu Dilek tarafından paylaşıldı.

1. Duygu Dilek

Duygu Dilek CMNet Üyesi

anaerobik parçalanma ile ilgili sunum yapıçam elimde yeterli kaynak yok ve yeterli bilgiye ulasamadım. kaynaği olan paylaşbilir mi ?

2. ÖZ_ALTIN

ÖZ_ALTIN CMNet Üyesi

Atık suların arıtımı kaynak kitabından bulabilirsin diye düşünüyorum.

3. Enise A.

Enise A. CMNet Üyesi

Umarım burdaki bilgiler işine yarar.Topşu şekilde vermek isterdim bilgileri ama konu çok kapsamlı bir konu
    olduğundan böyle oldu.Başarılar :)

Ekli Dosyalar:

4. Duygu Dilek

Duygu Dilek CMNet Üyesi

çok teşekkür ederim çok işime yarıcak :)

5. Enise A.

Enise A. CMNet Üyesi

rica ederim sevindm:) kolay gelsin

Anaerobik parçalanma konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Anaerobik arıtım

anaerobik arıtımda hidroliz safhasını sınırlayan etkilerin Ph, sıcaklık , çamur yaşı, bekleme süresi vb... bunlarla ilgili sunu yada türkçe makalesi olan varsa gönderebilirler mi acaba? verimi artırmak için kullanılan asit baz düzenleyiciler varmıdır? nelerdir bunlarla ilgilide olabilir . site olmazsa yayınlanmış makale olursa süper olucak :) şimdiden teşekkür...
  2. 4- nitrofenol'ün anaerobik hareketli yatak reaktör (ahyr)ve anaerobik perdeli reaktör

Özlem S. KUŞÇU, Delya SPONZA Dokuz EylülÜniversitesi, Mühendislik Fakültesi, Çevre Mühendisliği Bölümü, Buca-İZMİR E-Posta: ozlem.selcuk@deu.edu.tr ÖZET: Bu çalışmada, laboratuvar ölçekli kurulan anaerobik hareketli yatak reaktör (AHYR) ve anaerobik perdeli reaktör (APR), sürekli beslemede co-substrat olarak glukoz kullanılarak 4-Nitrofenol’ün arıtılabilirliğini araştırmak için...
  3. Anaerobik arıtım

Merhabalar Cr+6'nın metan bakterilerine ve metan gazına etkisini gösteren elinizde tez,makale,araştırma v.s tarzı bilgiler mevcut mu.Varsa paylaşabilirmisiniz?
  4. Anaerobik arıtma

anaerobik arıtma dökümanı olan varmı arkadaşlar?
  5. Anaerobik arıtım

Merhaba Arkadaşlar. Çevre Mühendisliği son sınıf öğrencisiyim. Acil bir şekilde Anaerobik Arıtım ile alakalı örnek proje bulmam lazım. Hocalar bana kumpas kurmuş. Örnek lazım. Elinizde varsa paylaşırsanız çok makbule geçer. Şimdiden Teşekkürler.