Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Analitik Ölçüm Yöntemlerinin Laboratuvara Kurulması İle ilgili Hesaplamalar

Konu, 'Analizler ve Deneyler' kısmında cevreciyiz tarafından paylaşıldı.

1. cevreciyiz

cevreciyiz CMNet Üyesi

Analitik ölçüm Yöntemlerinin Laboratuvara Kurulması ile İlgili hesaplamalar...

Analitik Ölçüm Yöntemlerinin Laboratuvara Kurulması İle ilgili Hesaplamalar konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre Danışmanlık veya çevre ile ilgili ölçüm analiz laboratuvarı açmak hakkında...

Herkese selamlar çevre mühendisliğinin kapsamı aslındagerçekten çok güzel bence, bir çevre mühendisi olarak yapabileceğimiz bir sürü iş var fakat genelde ekonominin talep değilde arz tarafında yer aldığı için yaptığımız işler fabrika sahipleri ve üreticiler genelde çevre mevzuatını çevre ile ilgili işleri pek sevmezler yinede kanunlar gereği çed raporları hazırlanmalı ölçümler yapılmalıdır...
  2. Belediyeler Çevre Denetim Birimi Kurulması

Arkadaşlar merhabalar; Çevre Denetim Yönetmeliğinde Md:7- 3--[COLOR="red"]Belediyeler, il özel idareleri ve mahalli idare birlikleri veya bunların iştirakleri, Çevre Kanununca Alınması Gereken İzin ve Lisanslar Hakkında Yönetmeliğin Ek-1 ve Ek-2 listelerinde yer alan tesis veya faaliyetleri çevresel açıdan yönetmek üzere [COLOR="lime"]en az bir çevre görevlisi...
  3. çevre yönetim birimi kurulması

merhabalar, çevre ve orman bakanlığının sayfasından çevre yönetim birimi kurmak için başvuruda bulunmak istiyoruz. kurumumuz sanayi bölge müdürlüğü, çevre görevlisi belgesini aldık, ancak, bu konuda çalışanlar bilirler, 7 aşamalı kayıt işleminin 4. aşamasında tesis seçiniz kısmında ekle dediğimde ekleyebileceğim bir tesis çıkmıyor, bu konuda bana yardımcı olabilecek arkadaşlardan acil...
  4. Gürültü ölçüm laboratuvarı kurulması aşamasında izlenecek yol nedir acaba??

Gürültü ölçüm laboratuvarı kurulması aşamasında izlenecek yol nedir acaba??
  5. İş Sağlığı ve Güvenliği kapsamında Risk Değerlendirmesi ve Analitik Yaklaşımlar

Faydalı bir makale olduğunu düşünerek paylaşıyorum. Proposal of a risk factor based analytical approach for integrating occupational health & safety into project risk evaluation / accident analysis and prevention -Adel Badri / Sylvie Nadeau