Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Anerobik Membrane

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında haticeisik tarafından paylaşıldı.

1. haticeisik

haticeisik CMNet Üyesi

Arkadaslar,

Turkiye de su an aritma "Anerobik Membran" tesisi varmi? Bilgisi olan arkadaslar paylasirsa sevinirim. Tesekkur ediyorum.

2. truest

truest CMNet Üyesi

Cevap: Anerobik Membrane

Bu tip bir anaerobik çürütücü olmadığı gibi eminim bu konunun ismini bilen çok kişinin dahi olduğunu düşünmüyorum. Bu konu halen liteatürlerde yoğun araştırılan bir konu....

3. Yusuf Keskin

Yusuf Keskin CMNet Üyesi

4. haticeisik

haticeisik CMNet Üyesi

ilginiz icin tesekkur ederim

5. Emre Eryiğit

Emre Eryiğit CMNet Üyesi

Anaerobik Membran tesisler özellikle günümüze daha yeni yeni giren tesisler olarak bilinmektedir.Birçok farklı modeli var çünkü çok yoğun atıksuları bulunan bir endüstrinin(MEZBAHA atık.ET END.,,SÜT END) böyle bir tesisi inşa etmesi doğru olur.Şu an Öğretim görevlileri bunun üzerinde çalışma yapmakta bildiğim kadarıyla üniversitelerin çalışmalarını takip etmenizi öneririm.

Anerobik Membrane konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Exhibition on Membrane Technology and Water Reuse (IWA-MTWR-2010)

[COLOR=#474545][FONT=Segoe UI]WELCOME [COLOR=#474545][FONT=Segoe UI]It is our pleasure to announce the IWA Regional Conference and Exhibition on Membrane Technology and Water Reuse (IWA-MTWR-2010) in Istanbul-Turkey. This conference is jointly organized by IWA, Istanbul Technical University and ISTAC (Special Company of Istanbul Metropolitan Municipality) from October 18 to 22, 2010....
  2. Membrane technology, process and system design

Membran teknolojileri, proses ve sistem tasarımı ile ilgili mailime gelen bir eğitim fırsatı ve merakı olanlar için faydası olacağını düşünüyorum.... Other EDS Courses [COLOR=#cc0000][FONT=Helvetica, Arial, sans-serif]Genoa University...