Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ankara'da bulunan CMNET üyeleri buluşuyor

Konu, 'Sempozyum ve Kongre' kısmında Melih Coşar tarafından paylaşıldı.

1. Melih Coşar

Melih Coşar Genel Yönetici

Arkadaşlar 7 Temmuz 2013 tarihi saat 19:00'da Ankara'da toplanıyoruz. "Ben de geliyorum bu buluşmaya" diyenler parmak kaldırsın :)

Not: Buluşma tarihine yakın kişi sayısı belli olunca mekan bildirimi de buradan ilan edilecektir. Şimdilik Kızılay diyip bırakıyorum :)

2. Cansu Bağ

Cansu Bağ CMNet Üyesi

Ama ama bizim buluşma tarihimizle denk geliyor hemen hemen =(((

3. Melih Coşar

Buradan size mesaj yollarım ben;) Hem bu daha 1.'si. Bundan başka buluşma da olacak merak etmeyin :)

4. Mehtap Işık

Mehtap Işık CMNet Üyesi

Büyük bir aksilik olmazsa Kızılay'da buluşmak üzere.

5. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Etkinlik olustursaniza arkadaslar :)

Melih Coşar bunu beğendi.
  6. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Etkinlik özelliğini kaybetmiştik ama şimdi yeniden aktif, artık oluşturabilirler :)

7. Melih Coşar

8. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

9. Melih Coşar

Tamamdır. Çok teşekkür ederim

Ankara'da bulunan CMNET üyeleri buluşuyor konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Izmir'de ya da yakın çevresinde ikamet eden cmnet üyeleri buluşuyor

Arkadaşlar Merhaba, CMNet yönetim duyuruları olarak geçtiğimiz günlerde il il, görüşüp kaynaşma adına bir öneride bulundu. Bence çok da güzel bir öneriydi. İzmir olarak ben konuyu burada paylaşmak istiyorum. İzmir ve çevresinde ikamet eden ya da yolu o tarihlerde İzmir' den geçen bütün üyelerimiz etkinliğe katılabilir. Uygun yer ve tarih için düşüncelerinizi bu konu altında paylaşmanızı rica...
  2. Ankara veya yakın çevresinde ikamet eden cmnet üyeleri buluşuyor.

Selamlar arkadaşlar. CMNET'teki buluşma duyurusu hepimizin malumu biliyorsunuz. O yüzden biz de Ankara'da bir buluşma yapalım diyoruz. Ankara'da "Çapuling" yapan veya yapmayan herkes davetlidir;) Önerileri alalım buraya:)
  3. Ankara'da cmnet üyeleri buluşuyor

Arkadaşlar 7 Temmuz 2013 tarihi saat 19:00'da Ankara'da toplanıyoruz. "Ben de geliyorum bu buluşmaya" diyenler parmak kaldırsın :) Not: Buluşma tarihine yakın kişi sayısı belli olunca mekan bildirimi de buradan ilan edilecektir. Şimdilik Kızılay Dost CD önü diyip bırakıyorum :)
  4. [18/08/2013] ankara'daki cmnet üyeleri buluşuyor

Arkadaşlar, buluşmanın İzmir etkinliği ile çakışmaması için buluşma tarihini 18 Ağustos'a almış bulunmaktayım. Yer : Aylak Madam (Batıkentten metro'ya binin, son durak Kızılayda inin. Yüksel Caddesi çıkışından çıkın Aba Piknik'ten sola dönün. Karşılıklı Dost Kitabevi ve Dost CD dükkanlarını göreceksiniz. İşte ben de Dost CD'nin önünde CMNET kağıdı ile bekliyor olacağım) iletşim : Melih Türkay...
  5. Istanbul 'da cmnet üyeleri buluşuyor [kamuoyu yoklaması]

Arkadaşlar, Bu konuyu açmamın nedeni olası bir istanbul buluşmasına kimlerin katılabileceğini öğrenmek içindir. Ay itibariyle buluşma muhtemelen iftar olarak düzenlenebilir. Mekan, Zaman önerilerinizi bekliyor ve olası bir buluşmaya katılıp katılmayacağınızı bildirmenizi istiyoruz. iftar programı olması ihtimali içinde görüş bildirirseniz memnun olurum..