Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ankara'da cmnet üyeleri buluşuyor

Konu, 'Etkinlik Duyuruları' kısmında Melih Coşar tarafından paylaşıldı.

?

Ankara'da 7 Temmuz 2013 tarihinde saat 19:00'da buluşacak olan CMNET Üyeleri için mekan seçenekleri

Anketin kapanma tarihi 6 Temmuz 2013.
  1. R-Public (Selanik Caddesi)

oy sayısı 0
    0,0%
  2. 3E (Sakarya Meydanı)

oy sayısı 0
    0,0%
  3. Diğer (Bunu da size bırakıyrum Önerilere açığız:) )

100,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Melih Coşar

Melih Coşar Genel Yönetici

Arkadaşlar 7 Temmuz 2013 tarihi saat 19:00'da Ankara'da toplanıyoruz. "Ben de geliyorum bu buluşmaya" diyenler parmak kaldırsın :)

Not: Buluşma tarihine yakın kişi sayısı belli olunca mekan bildirimi de buradan ilan edilecektir. Şimdilik Kızılay Dost CD önü diyip bırakıyorum :)

2. Melih Coşar

Sanırım burada ilgiyi kaybettik. Bir gün daha bekleyip buluşmayı ertelemeyi düşünüyorum.

3. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Şimdiye kadar katılırım diyen kimse olmadı mı Melih bey,

mesaj atıp teyit alın gerekirse.. Yer konusunda kimseden bir şey çıkmazsa ulaşımı kolay kendiniz bir yer belirleyin..

4. Melih Coşar

Yok Fatih bey bu işi pek beceremedik. Zaten İzmir buluşması ile çakıştırmak hataydı. Başka sefere artık;)

5. Mehtap Işık

Mehtap Işık CMNet Üyesi

Merhaba Melih Bey

Ankara'yı pek bilmediğim için yer konusunda bir şey diyemiyorum. Ancak buluşma olması durumunda ben katılırım

6. Melih Coşar

Merhaba Mehtap Hanım,

Buluşma konusunda zaten az sayıdaydık. Ben de insanları toplamayı başaramadım buradan. Hatalarımızı da kabul etmek lazım :) Buluşmayı erteliyorum ve altından kalkabilecek bir babayiğite önümüzdeki tarihlerde buluşma yapmak üzere organizasyon işini bırakıyorum.

Herkese şimdiden kolay gelsin. :)

7. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

öyle düşünmeyin bence sizinle alakası yok Melih Bey..en başından beri katılımcıların sayısı belliydi zaten.artı olarak yorum yapan bile olmaması ayrıca Ankara'yı sevme sebebimdir :hasta: :p
    önceki başlıklarda ve burada yorum yapan, katılımcı olan ve ilgilenen tüm arkadaşlara gerçekten çok teşekkür ediyorum ve en kısa zamanda hepsiyle tanışmak, görüşmek istiyorum.
    herkese kolay gelsin, iyi çalışmalar..:)

8. Fatih Özcan

Melih bey sonuna kadar direnin böyle olmaz. Son gün baktınız dönüş yok iptal o zaman gerçekleşir.

9. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Melih bey 2-3 kişi de olsa değer ama :) en azından sonraki buluşmaları tetikleyecektir öyle düşünüyorum :)

10. Tansel Özçelik

Tansel Özçelik Çevre ve Şehircilik Bakanlığı

Tarih tam olarak nedir ? Gorusme mekanı bellimi? Bence tarıh 15 gun sonra ya falan atılırsa herkez kendını ayarlayıp gorusmeye katılır cesıtlı fıkır alısverıslerının degerı paha bıcılmez oldugunu dusunuyorum.

11. Mehtap Işık

Mehtap Işık CMNet Üyesi

Melih Bey,

Fatih Bey'e katılıyorum. Son güne kadar bekleyelim.

12. Fatih Özcan

Ankara'da cmnet üyeleri buluşuyor konusuna benzer içeriklerimiz
    Melih Coşar
  1. Ankara veya yakın çevresinde ikamet eden cmnet üyeleri buluşuyor.

Selamlar arkadaşlar. CMNET'teki buluşma duyurusu hepimizin malumu biliyorsunuz. O yüzden biz de Ankara'da bir buluşma yapalım diyoruz. Ankara'da "Çapuling" yapan veya yapmayan herkes davetlidir;) Önerileri alalım buraya:)
  2. Melih Coşar
  3. Ankara'da bulunan CMNET üyeleri buluşuyor

Arkadaşlar 7 Temmuz 2013 tarihi saat 19:00'da Ankara'da toplanıyoruz. "Ben de geliyorum bu buluşmaya" diyenler parmak kaldırsın :) Not: Buluşma tarihine yakın kişi sayısı belli olunca mekan bildirimi de buradan ilan edilecektir. Şimdilik Kızılay diyip bırakıyorum :)
  4. Cansu Bağ
  5. Izmir'de ya da yakın çevresinde ikamet eden cmnet üyeleri buluşuyor

CMNet yönetim duyuruları olarak geçtiğimiz günlerde il il, görüşüp kaynaşma adına bir öneride bulundu. Bence çok da güzel bir öneriydi. İzmir grubu olarak çok güzel ve kalabalık bir etkinlik düzenleyerek, sanal ortamda yardımlaştığımız meslektaşlarımızla bir araya geliyoruz. İzmir ve çevresinde ikamet eden ya da yolu o tarihlerde İzmir' den geçen bütün üyelerimiz etkinliğe davetlidir. Yalnız...
  6. Melih Coşar
  7. [18/08/2013] ankara'daki cmnet üyeleri buluşuyor

Arkadaşlar, buluşmanın İzmir etkinliği ile çakışmaması için buluşma tarihini 18 Ağustos'a almış bulunmaktayım. Yer : Aylak Madam (Batıkentten metro'ya binin, son durak Kızılayda inin. Yüksel Caddesi çıkışından çıkın Aba Piknik'ten sola dönün. Karşılıklı Dost Kitabevi ve Dost CD dükkanlarını göreceksiniz. İşte ben de Dost CD'nin önünde CMNET kağıdı ile bekliyor olacağım) iletşim : Melih Türkay...
  8. Fatih Özcan
  9. Istanbul 'da cmnet üyeleri buluşuyor [kamuoyu yoklaması]

Arkadaşlar, Bu konuyu açmamın nedeni olası bir istanbul buluşmasına kimlerin katılabileceğini öğrenmek içindir. Ay itibariyle buluşma muhtemelen iftar olarak düzenlenebilir. Mekan, Zaman önerilerinizi bekliyor ve olası bir buluşmaya katılıp katılmayacağınızı bildirmenizi istiyoruz. iftar programı olması ihtimali içinde görüş bildirirseniz memnun olurum..
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.