Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ankara'da hangi semtten daire tutmalıyım?

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında Yasin Sarol tarafından paylaşıldı.

1. Yasin Sarol

Yasin Sarol CMNet Üyesi

arkadaşlar eşim çevre ve şehircilik bakanlığında işe başladı. ankarada daire tutmak istiyorum sizce hangi semti tercih etmeliyim. ulaşım ve fiyat noktasından tavsiyeleriniz nelerdir?

2. Songül Tkblkn

Songül Tkblkn CMNet Üyesi

Keçiören derim çünkü çok güzel ve ulaşım açısından kızılaya tek vesait şahsi arabanız yoksa ,evleri sizin isteğinize bağlı ortalama 300 -1000 TL arasında değişiyor.

Şeyma Huyut Eyigün bunu beğendi.
  3. Hatice Göksu

Hatice Göksu CMNet Üyesi

Bu konuda benimde yardimca ihtiyacim var peki bahsettiginiz yer orman ve su islerine yakin mıdır?

4. Dejavu

Dejavu CMNet Üyesi

eşiniz bakanlığın hangi binasında görev alacak ona göre tavsiyede bulunalım

5. Emre Yakışır

Emre Yakışır CMNet Üyesi

Bahçeli evler yada dikmen tek vesayit 10 dk

6. Songül Tkblkn

Songül Tkblkn CMNet Üyesi

Keçiören ile Orman ve Su İşleri Bakanlığına tek vesait 15 dk .

7. Şeyma Huyut Eyigün

Şeyma Huyut Eyigün CMNet Üyesi

Keçiören veya Dikmen, ikisi de tek vasıta, hatta Dikmen değil de Öveçler daha uygun.

8. katıger

katıger CMNet Üyesi

orman su işleri bakanlığının Ankara'da hemen hemen her yere servisi var diye biliyorum.

9. Hatice Göksu

Hatice Göksu CMNet Üyesi

Evet sevis varmis sanirim, peki eryaman konusunda fikriniz var mi?

10. katıger

katıger CMNet Üyesi

evet eryamanada servisi var. eryaman kira olarak daha uygundur ama Ankara merkeze biraz uzaktır.

Ankara'da hangi semtten daire tutmalıyım? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. hangi ek-1 ek-2 ?

arkadaşlar siz genel olarak çevre izin lisanstaki ekleri mi yoksa çevre denetimi yönetmeliğindeki ekleri mi baz alıyorsunuz? birbirlerine yakınlar ama arada farklar da var...
  2. Hangi işi seçmeliyim?

Merhaba arkadaşlar, Ben yeni mezun bir çevre mühendisiyim ve iş arıyorum.Uzun süredir işsiz kaldım ve bir anda farklı 2 firmadan elime iş olanağı geçti.Bir tanesi çevre laboratuarında iş güvenliği, gürültü vs. konularında raporlama yapmak, diğeri ise bir arıtma firmasında teklif,proje alanında çalışmak.Kafam çok karışık çünkü raporlama yapmak ne demek bilmiyorum.İleride bana ne gibi...
  3. Hangi yemeksiniz?

[COLOR=#2b3155][FONT=Verdana]>Ocak 1 - 9 ~ Musakka >Ocak 10 - 24 ~ Kuru Ustu Pilav >Ocak 25 - 31 ~ Imam Bayildi >subat 1 - 5 ~ Kokareç >$ubat 6 - 14 ~ Iskembe >$ubat 5 - 21 ~ Köfte >$ubat 22 - 28 ~ Tantuni >Mart 1 - 12 ~ Susi >Mart 13 - 15 ~ Imam Bayildi >Mart 16 - 23 ~ Kuru Ustu Pilav >Mart 24 - 31 ~ Kokareç >Nisan 1 - 3 ~ Imam Bayildi >Nisan 4 - 14 ~...
  4. Hangi analiz?

Arkadaşlar bir suya boya ve vernik karışıyormu karışmıyormu öğrenmek için hangi parametrelere baktırmalıyım hangi analizi yaptırmalıyım ?