Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ankarada lpg eğitimi isteyenler kimler

Konu, 'LPG Sorumlu Müdürlük' kısmında İsmet Arslan tarafından paylaşıldı.

1. İsmet Arslan

İsmet Arslan CMNet Üyesi

Arkadaşlar yakın zamanda eğitim açılmasını istiyorsanız odaya isim yazdırmamız iyi olur. Kimler açılması istiyor

2. İsmet Arslan

İsmet Arslan CMNet Üyesi

En az 10 Kişinin olması gerekiyor

3. Funda Saltık

Funda Saltık CMNet Üyesi

Her türlü eğitim talebinde bulunabilirmiyiz, 10 kişi ile.

4. İsmet Arslan

İsmet Arslan CMNet Üyesi

lpg için konuştum sadece.

5. Funda Saltık

Funda Saltık CMNet Üyesi

O anlaşılıyor, ben de diğer konular için sordum.

6. İsmet Arslan

İsmet Arslan CMNet Üyesi

7. Funda Saltık

Funda Saltık CMNet Üyesi

mesela kamulaştırma bilirkişi eğitimi. ya da odanın sürekli düzenlediği eğitimler dışında bir konuda, odanın eğitim verebilecek bir uzman bulup bulamayacağı teyidi alınarak olabilir mi?

8. cevreci_gokhan

cevreci_gokhan CMNet Üyesi

9. İsmet Arslan

İsmet Arslan CMNet Üyesi

ankarada lpg açıldı zaten :) kayıtlar başladı

10. mervedidemaksoy

mervedidemaksoy CMNet Üyesi

eğitim ne zaman baslıyo ve ucretı hakkındada bılgı verırmısınız

11. İsmet Arslan

İsmet Arslan CMNet Üyesi

28-29-30 eylül. ücret 195 tl

12. İsmet Arslan

İsmet Arslan CMNet Üyesi

Şubemiz, 28-29-30 Eylül 2012 tarihlerinde "LPG OTOGAZ İSTASYONLARINDA VE DOLUM TESİSLERİNDE SORUMLU MÜDÜRLÜK EĞİTİMİ" düzenleyecektir.
    Eğitim içeriği, eğitime katılım koşulları ve başvuru ile ilgili bilgiler yazı ekimizde yer almaktadır. Bilgilerinize sunar, katılımınızı dileriz. Saygılarımızla,
    TMMOB Çevre Mühendisleri Odası Ankara Şubesi

Eğitim Adı
    LPG OTOGAZ İSTASYONLARINDA VE DOLUM TESİSLERİNDE SORUMLU MÜDÜRLÜK EĞİTİMİ

Eğitimin Verileceği Tarih
    28-29-30 Eylül 2012 (Cuma-Cumartesi-Pazar)

Saat
    10:00-17:00

Eğitim Verileceği Yer

TMMOB Kütüphanesi Selanik Caddesi No:17/11 Kızılay ANKARA
    [COLOR=#444444]
    [B]Eğitim Kapsamı[/B]
    [B] [/B] [COLOR=#444444]
    [B] [/B]
    · LPG İle İlgili Mevzuat, LPG Tesislerinin Kuruluşu ve İşletilmesi, Ruhsatlandırılma ve Denetim Prosedürü
    · LPG İstasyonları İle İlgili Çevre Mevzuatı, Oluşabilecek Muhtemel Çevre Sorunları Ve Alınacak Önlemler
    · İlkyardım İlkeleri, Uygulamaları ve Organizasyonu
    · İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği İle İlgili Tanım, Yasa, Yetki ve Sorumluluklar
    · Sorumlu Müdürlüğün Yasal Boyutu
    · LPG Tanımı ve Kullanım Alanları
    · Yangın ve Patlama İle İlgili Temel Bilgileri
    · Yangın Nedenleri ve Kontrol Noktaları
    · Gazlar, Parlama ve Patlama
    · Yangınların Önlenmesi ve Yangına Müdahale Teknikleri
    · Statik Elektrik
    · Tank Ekipmanları, Topraklama ve Katodik Koruma Testleri
    · Kişisel Koruyucular
    · Teknik Gezi
    · Sınav
    [COLOR=#444444]
    [B]Katılımcı Sayısı[/B] [COLOR=#444444]
    25 Kişi
    [COLOR=#444444]
    [B]Ücret[/B] [COLOR=#444444]
    ÇMO Üyeleri ( Aidat borcu bulunmayan): 195 TL
    [COLOR=#444444]
    [B]Eğitim Ücretine Dahil olanlar:[/B] [COLOR=#444444]
    Katılım Belgesi
    Eğitim Notları
    Öğle yemeği ve tüm ikramlar
    [COLOR=#444444]
    [B]Notlar:[/B]
    [B] [/B] [COLOR=#444444]
    [B][I][U]Eğitime %70 oranında katılım sağlayıp, sınavda başarılı olanlara Katılım Belgesi verilir.[/U][/I][/B]
    Hesap Numarası
    Türkiye İş Bankası Meşrutiyet Şubesi 4213 744819
    IBAN :TR870006400000142130744819
    [COLOR=#444444]
    [B]Kayıt Bilgileri[/B] [COLOR=#444444]

Kayıtlarınızı [B][EMAIL='deniz@cmo.org.tr'][COLOR=#87a800]deniz@cmo.org.tr[/COLOR][/EMAIL][COLOR=#87a800][/color][/B][COLOR=#87a800][B] [/B]adresine ad, soyadı, iletişim bilgilerinizi, oda sicil numaranızı ve eğitimin adını belirterek yapabilirsiniz. (başvuru e-postalarına onaylama mesajları gönderilecektir.)

Telefon: 0312 419 80 76-3
    Faks:0312 419 80 74

[COLOR=#444444][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR][/color][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR]

13. mervedidemaksoy

mervedidemaksoy CMNet Üyesi

14. Kadir A.

Kadir A. CMNet Üyesi

arkadaşlar çevrenizin geniş olduğunu düşünüyorsanız önce lpg istasyonu ayarlayıp alın bu belgeyi.. yoksa pek işe yaramıyor.. aylık 200 tl 150 tl öneriyorlar bilginiz olsun..

Ankarada lpg eğitimi isteyenler kimler konusuna benzer içeriklerimiz
  1. ankarada staj arıyorum

merhabalar ben kocaeli üniv de okumaktayım,3.sınıf yaz stajımı ankarada yapmak istiyorum,lütfen yapabileceğim yerler konusunda yardımcı olabilir misiniz ? arıtma ve işletme stajı için...
  2. Gaz yakma bacası imalatçısı ya da hazır ürün satan kimler var ?

Anaerobik tanktan çıkan gazın yakılması için gaz yakma bacası imalatı yapan firma bilen var mı arkadaşlar?
  3. Kimler mesleğine sahip çıkıyor?

- Sigortasız Çalışan - 800 900 TL ye peki diyen - Yetkin olmayan eğitimsizler tarafından ezilen - Mühendis olduğunun farkında olmayan Arkadaşlarım lütfen oylamasın... SİZLER MÜHENDİS' SİNİZ HERHANGİ BİR PERSONEL YADA ŞOFÖR YADA SEKRETER DEĞİLSİNİZ.... BUNU FARK EDELİM... Doktorluk neden saygın bir meslek biliyor musunuz? Çünkü 22 yaşında bir öğrenci Tıp Fakültesine adım attığı zaman,...
  4. Bir atıksu arıtma tesisinde kimler çalışır

AAT 'sinde çalışan veya çalışması gereken personelle ilgili bir sunum hazırlamaya çalışıyorum.Bununla ilgili bir yönetmelik var mı? Yada Olması gereken nedir sizce ? Öneriniz var mı? Bu personeller nasıl seçilir , nasıl eğitilir, çalışma kuralları nelerdir,başlarında kim durur , gibi konular mesela
  5. Tse çevre yönetim sistemi dokümantasyon eğitimi ve çevresel risk değerlendirme eğitimi

Çevre Yönetim Sistemi Dokümantasyon Eğitimi Eğitim Amacı Çevre Yönetim Sistemleri Dokümantasyonu içinde yer alan Çevre Politikası ve Çevre Hedefleri, Çevre El Kitabı, standardın öngördüğü Prosedürleri, Acil Eylem Planları, Çevre Boyutları ve Etkileri Tablosu, proseslerin etkin planlanması, uygulanması ve kontrolünü sağlamak için kuruluşun ihtiyaç duyduğu dokümanları kuruluşun büyüklüğü ve...