Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

ankarada staj arıyorum

Konu, 'Staj İmkanları' kısmında halim alp tarafından paylaşıldı.

1. halim alp

halim alp CMNet Üyesi

merhabalar ben kocaeli üniv de okumaktayım,3.sınıf yaz stajımı ankarada yapmak istiyorum,lütfen yapabileceğim yerler konusunda yardımcı olabilir misiniz ? arıtma ve işletme stajı için...

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Arıtma işlerinin tamamı muhtemelen ASKI ye bağlıdır. Bu birimin eğitim ile ilgili kısımları stajları ayarlar. Vakit kaybetmeden gidip başvurunuzu yaparsanız sıkıntı çekmedem bir yerde staja başlayabilirsiniz.

3. halim alp

halim alp CMNet Üyesi

teşekkür ederim,peki özel bi sektör veya daha iyi bir yer var mıdır yapabileceğim ?

4. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Tabi ki var ama ankarada varmı bilmiyorum. İlaç fabrikaları, coca kola gibi büyük firmalar, otomobil üretimi yapan firmalar. Bunlar arıtma ve çevre konularına önem veren yerlerdir.
    Buralarda da yapabilirsin.

5. halim alp

halim alp CMNet Üyesi

hmm anladım,ama tabi arıtma olması ihtimali azdır,ben yinede bi aski yi deneyim,teşekkürler...

ankarada staj arıyorum konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre mühendisliği bölümü staj komisyonu ve staj uygulama esasları

çevre mühendisliği bölümü staj komisyonu ve staj uygulama esasları
  2. Antalya'da staj arıyorum

Antalya'da yazın büro stajı yapacam bu konuda yardımcı olabilirmisiniz. Proje yapılan ve rapor hazırlanan bir işletme arıyorum.
  3. Ankarada lpg eğitimi isteyenler kimler

Arkadaşlar yakın zamanda eğitim açılmasını istiyorsanız odaya isim yazdırmamız iyi olur. Kimler açılması istiyor
  4. Satılık firma arıyorum

Merhaba Arkadaşlar, Tekirdağ, İstanbul ve Kocaeli illerinde faal olarak çalışan satılık çevre danışmanlık şirketi aramaktayım. Şirketin kuruluş yılı, kaç mühendis çalıştığı, kaç firmaya baktığı önemli değil. Bildiğiniz, duyduğunuz ya da devretmek isteyen arkadaşlar buradan benimle iletişime geçebilirler. Galiba böyle bir firma bulamayacağım.
  5. Msds arıyorum

Busperse 2422 BAM 7195 Bu kimyasalların MSDS lerini bir türlü bulamadım.Gelecek önerilere nazaran şimdiden söylüyorum IBC lerin üzerinde hiç bir firmanın adı yok kalemle yazılmış olarak sadece kimyasalın adı yazılı.