Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Anket yapmak

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında Hazel Candan tarafından paylaşıldı.

1. Hazel Candan

Hazel Candan CMNet Üyesi

anket yazmak istiyorum fakat nasıl yapılıyor bir türlü bulamadım evet hayır şeklinde 2 seçenek sunarak yapmak istiyorum. yardımcı olursanız çok sevinirim.

2. Murat Erdem

Murat Erdem Genel Yönetici

Hazel konu açarken gelişmiş editörden yaz. ( gelişmiş butonuna tıkla ) alt tarafta anket yazma isteğini soran kutucuğu işaretle ve "Anket kaç seçenekli olsun?" sorusunun yanındaki text kutusuna anket seçenek sayısını gir.. Bu kadar...

Bu söylediklerim yalnız yeni konu açarken geçerli konulara cevap yazarken anket açamazsın..

KOLAY GELSİN...

3. Hazel Candan

Hazel Candan CMNet Üyesi

yardım

gelişmiş editörden yaz. ( gelişmiş butonuna tıkla )demişsiniz ama bulamıyorum bir türlü sanırım kör oldum :) nerde acaba tam tarif edermisiniz:eek:

Anket yapmak konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Katı ve tıbbi atık bertaraf tesisleri anket formu

KATI ATIK/TIBBİ ATIK BERTARAF TESİSLERİ ANKET FORMU (www.atikyonetimi.cevreorman.gov.tr adresinden de erişilmesi mümkündür)
  2. Çevre Görevlisi Belgesi Anket

Bu yönetmelik çıktığından beri çok tartışmalar yaptık, kimimiz sevindik, kimimiz üzüldük, kimimiz öfkelendik. Tepkimiz ne olursa olsun bir çok çevre mühendisi meslektaşım bu yönetmelikle ilgili yorumunu yaptı. Peki Çevre Görevlisi Belgesinin bizlere faydası oldu mu? Buyurun Ankete... Lütfen hem anketimize katılınız hemde yorumlarınızı eksik etmeyiniz...
  3. Mba yapmak

sevgili arkadaşlar sizce bir mühendis olarak mba yapmak akıl karı mı? değerli fikirlerinizi hemen paylaşırsanız memnun olurum.
  4. Nükleer enerji -anket

''Çernobil reaktör kazası, bir deney sırasında meydana gelen 20. yüzyılın ilk büyük nükleer kazasıdır. Ukrayna'nın Kiev iline bağlı Çernobil kentindeki Nükleer Güç Reaktörünün 4. ünitesinde 26 Nisan 1986 günü erken saatlerde meydana gelen nükleer kaza sonrasında atmosfere büyük miktarda fisyon ürünleri salındığı 30 Nisan 1986 günü tüm dünya tarafından öğrenildi.'' Sizce nükleer santraller...
  5. Cmnet istanbul buluşması (anket)

Arkadaşlar İstanbul'da düzenlenecek buluşma için aşağıdaki linkte bulunan anket vasıtasıyla tarih önerilerinizi bildirebilirsiniz. Link sayfası üstte kalması açısından yeni konu oluşturdum. Anket için TIKLAYIN Anket Sonuçları