Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Anlaşamalı olduğumuz belediye sınırlarında resmi yerden kaynağında ayrı toplama yapma...

Konu, 'Geri Dönüşüm ve Yeniden Kullanım' kısmında Merve Yeşildağ tarafından paylaşıldı.

 1. Merve Yeşildağ

  Merve Yeşildağ CMNet Üyesi

  merhaba;
  belediyelerle sözleşmelerimiz var ve bu belediye sınırları içerisinde olan resmi kurumlarla firma olarak anlaşma yapmak zorunda mıyım kaynağında ayrı toplama çalışması için? Resmi kurumların bazıları bizi bağlamaz diyor belediye sözleşmeleri böyle bir şey söz konusu mu?
   
 2. Korkmaz Tolga

  Korkmaz Tolga CMNet Üyesi

  Merhabalar Merve hanım ; resmi kurumlarla herhangi bir anlaşma yapmanıza gerek yok diye biliyorum . Belediye ile olan anlaşma bizi bağlamaz diye birşeyde olması da söz konusu değil . Siz sadece belediye için değil İl Çevre ve Şehircilik Bakanlığı adına ambalaj atığı topluyorsunuz . Böyle saçma birşey söyleyemezler . Mücavir alan içinde herkes size yönetim planı dahilinde bedelsiz olarak ambalaj atığını vermek zorundadır .
   
  Merve Yeşildağ bunu beğendi.
 3. Merve Yeşildağ

  Merve Yeşildağ CMNet Üyesi

  bende aynen bu şekilde düşünüyorum ama bu durumu il çevreye bildirip elimde resmi bir yazı olmasını istiyorum. En doğrusu bu olacak.:)
   
  Korkmaz Tolga bunu beğendi.
 4. Korkmaz Tolga

  Korkmaz Tolga CMNet Üyesi

  Resmi Gazete' de yayımlanan Ambalaj Atıkları Kontrolü Yönetmeliğini yazıcıdan çıktı alıp götürseniz yeterli olacaktır diye düşünüyorum .. :)
   
 5. Merve Yeşildağ

  Merve Yeşildağ CMNet Üyesi

  denedim bana verdikleri cevap sırf sizin için bu yönetmeliği okuyacağız dediler sonuç değişmedi:) ama mücadelemi bırakmayacam:))
   
 6. Korkmaz Tolga

  Korkmaz Tolga CMNet Üyesi

  bırakmayınız biz TAT 'ları ezdirmeyiniz Merve Hanım :)
   
  Merve Yeşildağ bunu beğendi.
 7. Merve Yeşildağ

  Merve Yeşildağ CMNet Üyesi

  tatlar bana emanet:)
   
  Korkmaz Tolga bunu beğendi.
 8. Korkmaz Tolga

  Korkmaz Tolga CMNet Üyesi

  o zaman rahatça uyuyabiliriz artık :)
   
  Merve Yeşildağ bunu beğendi.
Anlaşamalı olduğumuz belediye sınırlarında resmi yerden kaynağında ayrı toplama yapma... konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Tehlikesiz atık toplama ayırma belgesi Metal hurda toplama ayırma tesisi?

  Merhaba, Arkadaşlar kafamı karıştıran bir durumda lütfen adınlatırmısınız, tehlikesiz atık toplama ayrıştırma belgemiz var(İÇOM 'dan alınan) fakat metal hurda toplama ayırma tesisi için de düzenlenen bir belge var mı? Bizim alabileceğimiz tehlikesiz atık kodlarımızda zaten metaller de var.Bazı tehlikesiz atıkların geri kazanım tebliğinde bu geçiyor, metal hurda toplama ayırma tesisi olduğunu...
 2. Eski Çalıştığınız yerden paranızı alamama!

  Arkadaşlar bir konuda sizden yardım istiyorum. Bu konu hakkında bilgisi olan yada daha önce böyle bir durumda karşılaşan arkadaşlar yardım ederlerse çok memnun olurum. Bir şirkete mayıs sonunda giriş yapılır. İlk başlarda maaş ödemeleriniz düzenli olur daha sonra maaş ödemeleriniz aksar ve iyice sarpa sarar. Bu sebeple aralık ortasında istifa edilir ama içeride hala alacağınız olur. Patronunuz...
 3. Ambalaj atıkları toplama ayırma tesisleri ile belediye arasında imzalanan protokol sonrası adımlar

  İyi günler Ben ambalaj atıkları toplama ve ayırma tesisinde çalışıyorum. Belediyeyle bir sözleşme imzaladık. Çevkoyla da anlaşma yapmak istiyoruz. Benim belediye ile sözleşme yaptıktan sonra izliceğim adımlar hakkında bana bilgi verebilir misiniz.
 4. Farklı il müdürlüklerinden işlem yapma

  Arkadaşlar başka ildeki firmalarımızın firma yetkilisi başvuru formunu İstanbul Çevre İl Müdürlüğüne verebiliyor muyuz?
 5. Ambalaj atıkları kaynağında ayrı toplama

  Arkadaşlar kaynağında ayrı toplama ve iş akış sürecini etkileyen etkenler hakkında bir belge hazırlamam gerekiyor. Siz meslektaşlarımın bu konuda bilgi ve dökümanlarından yardım almak isterim. Yardım ederseniz sevinir. Teşekkürler