Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Antalya 24.05.2014 tarihindeki c sınıfı isg sınavına hazırlık eğitimi

Konu, 'Eğitim Duyuruları' kısmında Can Avşar tarafından paylaşıldı.

1. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

Antalya' da 24.05.2014 tarihindeki sınav için uygun fiyatla C sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi almak isteyenler sitemiz üzerinden veya aşağıdaki iletişim bilgilerinden bana ulaşabilirler..

Not: 24.05.2014 deki C sınıfı sınavına başvurabilmek için son 2 gün :) (14-15.02.2014)

m.can.avsar@gmail.com
    m.can.avsar@cmo.org.tr
    0530 403 67 41
    0506 877 7118

2. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

Antalya' da uygun fiyatlı ISG eğitimi almak isteyenler bana bugün içerisinde ulaşsınlar ;)

Antalya 24.05.2014 tarihindeki c sınıfı isg sınavına hazırlık eğitimi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Yabancı Dil Hazırlık Sınıfı İsteği (SDÜ)

Üniversitemiz; İlahiyat, Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği(İ.Ö.), Çevre Mühendisliği, Çevre Mühendisliği(İ.Ö.), Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği(İ.Ö.), Endüstri Mühendisliği, Gıda Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği, Jeoloji Mühendisliği, Jeoloji Mühendisliği(İ.Ö.), Maden Mühendisliği, Maden Mühendisliği(İ.Ö.), Makine Mühendisliği,...
  2. isg c sınıfı uzmanlık sınavına giren varmı

Arkadaslar cumartesı isg c sınıfı uzmanlık sınavına gıren varmı
  3. Çevre Görevlisi Sınavına Hazırlık

Merhaba Arkadaşlar, Bir çok arkadaşımız 13 Ağustos tarihinde yapılacak olan Çevre Görevlisi Sınavı’na hazırlanmakta. Sınava çalışmak sadece yönetmelikleri okumakla yeterli olmamakta ve bu aşamada çalışanlar kendilerini sınayabilecekleri sorulara ihtiyaç duymaktadırlar. Eğer elimizde var olan soruları bu grupta paylaşabilirsek eğer bir çok kişiye yardımımız dokunacaktır. İlgi gösteren herkese...
  4. İSG yüksek lisans-B sınıfı uzmanlık sınavına girme hakkı

Merhaba arkadaşlar, Marmara'dan yeni mezun oldum. İSG üzerine yüksek lisans yapmak istiyorum. Yönetmeliklerdeki son durum nedir? Doğrudan B sınıfı uzmanlık sınavına girme hakkı hala devam etmekte mi yoksa C sınıfından mı başlamam gerekiyor? Bilgisi olan ?
  5. Uygulamalı çevre görevlisi eğitimi - antalya (manavgat, antalya)

T.C.Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Çevresel Etki Değerlendirmesi, İzin ve Denetim Genel Müdürlüğü öncülüğünde, Vakfımız ile birlikte Ekim, Kasım ve Aralık aylarında Antalya’da her ay iki grup halinde olmak üzere, daha önceki dönemlerde Çevre Görevlisi Sınavınında başarılı olmuş kişilere yönelik, "Uygulamalı Çevre Görevlisi Eğitimi" düzenlenecektir. Bakanlığımız uzmanları...