Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Antalya Lara atıksu arıtma tesisi örnek staj defteri

Konu, 'Staj İmkanları' kısmında Can Avşar tarafından paylaşıldı.

1. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

ANTALYA LARA ATIKSU ARITMA TESİSİ

Tesisin kapasitesi 31250 m3/gün’dür. Fakat arıtma tesisi şu anda debi yetersizliğinden
    dolayı tam kapasite çalışamamaktadır ve bu sebeple tesisin kapasitesi 18000 m3 /gün’dür.
    Antalya Merkez Güzeloba Köyü hudutlarında, Lara Turizm Yolu güneyinde TRT tesisleri
    bitişiğindeki alan tesis yeri olarak belirlenmiştir. Kent merkezine 17 km mesafede yer alan
    tesisi Lara Plajının 250 mt kuzeyinde bulunmaktadır.

Ekli Dosyalar:

2. meelih

meelih CMNet Üyesi

Ben aksaray üni. çevre müh. 2. sınıf öğrencisiyim.Sizden öğrenmek istediğim lara atıksu arıtma tesinde staj yapmak istiyorum sizce uygun mudur? Birde satj defteri örneğinde vermiş olduğunuz hurma ve lara arıtma tesisi labaratuvar sonuçları birbirleriyle bağlantılı mı yoksa iki farklı arıtma tesisinde yapılmış iki farklı deney sonuçlarımı? Şimdiden teşekkürler.

3. Melih Coşar

Melih Coşar Genel Yönetici

Kolay gelsin mühendis adayı arkadaşım.

4. meelih

meelih CMNet Üyesi

sağolun teşekkür ederim adaşım:))

5. karmate

karmate Misafir

merhaba can bey lara da staj yapmayı önerir misniz??bu yaz işletme stajı olarak yapmayı düşünüyorum ??

6. çevremüh_ünye_ordu

çevremüh_ünye_ordu CMNet Üyesi

staj defteri dökümanından dolayı teşekkür ederiz size can bey..

7. Ahsen Çadıroğlu

Ahsen Çadıroğlu CMNet Üyesi

Staj defteri bana ait ama buraya nasıl düşmüş bende anlamış değilim :)

8. Serkan Çiçekay

Serkan Çiçekay CMNet Üyesi

Telif iste, sürüm sürüm süründür bunları :D

9. Aybike Sarıçiçek

Aybike Sarıçiçek CMNet Üyesi

10. Ahsen Çadıroğlu

Ahsen Çadıroğlu CMNet Üyesi

11. Aybike Sarıçiçek

Aybike Sarıçiçek CMNet Üyesi

sen zaten cömertsin arkadaşım paylaşan kişi bilerek paylaşmış kanımca :harika:

Antalya Lara atıksu arıtma tesisi örnek staj defteri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. ornek staj defteri

merhabalar, Anadolu universitesi cevre muhendisligi 3.sinif ogrencisiyim.Su an da Erasmus Staji ile Hollanda Utrecht de Hava kirliligi uzerine RIVM sirketinde stajima devam ediyorum. sizden bir ricam olacak.Staj sonunda hazirlamam gereken staj defterinin ne sekilde doldurulacagi hakkinda fazla bir bilgiye sahip degilim.Elinde ornek bir staj dosyasi olan veya bir onerisi olan bilgilerini...
  2. Evsel Atıksu Arıtma Tesisi'nde (Biyolojik Arıtma Tesisi) debimetre kullanılması

Arkadaşlar merhaba; İşletmemize evsel nitelikli atıksuları arıtmak üzere Paket Biyolojik Arıtma Tesisi kurduracağız.Debisini 40 m3/gün olarak hesap ettik.Bu kurmayı planladığımız arıtma tesisine debimetre takmak zorunda mıyız?50 m3/gün debiye kadar zorunlu değil diye duydum.SKKY ye baktım ama orada da rastlayamadım.Bu konu hakkında kesin bilgi sahibi olan arkadaşlarımız varsa fikirlerini ve...
  3. Örnek staj defteri

ÇEVRE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ ÖRNEK STAJ DEFTERİ LAZIM
  4. Iş sağlığı ve güvenliği örnek staj defteri

İTÜ'de Çevre Mühendisliği okumaktayım ve ismini vermek istemediğim bir firmada İş Sağlığı ve Güvenliği Bölümünde staja başlamış bulunmaktayım. Üniversitemiz bu türden bir stajı Çevre Yönetimi Stajı adı altında kabul etmektedir ancak staj defterini nasıl yazmam gerektiği hakkında hiçbir fikrim yok. Elinizde staj defteri örneği bulunuyorsa eğer paylaşırsanız sevinirim, ya da nasıl yazmam...