Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Antalya'da staj arıyorum

Konu, 'Staj İmkanları' kısmında Yılmaz Harmancı tarafından paylaşıldı.

1. Yılmaz Harmancı

Yılmaz Harmancı CMNet Üyesi

Antalya'da yazın büro stajı yapacam bu konuda yardımcı olabilirmisiniz. Proje yapılan ve rapor hazırlanan bir işletme arıyorum.

Antalya'da staj arıyorum konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre mühendisliği bölümü staj komisyonu ve staj uygulama esasları

çevre mühendisliği bölümü staj komisyonu ve staj uygulama esasları
  2. ankarada staj arıyorum

merhabalar ben kocaeli üniv de okumaktayım,3.sınıf yaz stajımı ankarada yapmak istiyorum,lütfen yapabileceğim yerler konusunda yardımcı olabilir misiniz ? arıtma ve işletme stajı için...
  3. Antalya Lara atıksu arıtma tesisi örnek staj defteri

ANTALYA LARA ATIKSU ARITMA TESİSİ Tesisin kapasitesi 31250 m3/gün’dür. Fakat arıtma tesisi şu anda debi yetersizliğinden dolayı tam kapasite çalışamamaktadır ve bu sebeple tesisin kapasitesi 18000 m3 /gün’dür. Antalya Merkez Güzeloba Köyü hudutlarında, Lara Turizm Yolu güneyinde TRT tesisleri bitişiğindeki alan tesis yeri olarak belirlenmiştir. Kent merkezine 17 km mesafede yer alan...
  4. Uygulamalı çevre görevlisi eğitimi - antalya (manavgat, antalya)

T.C.Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Çevresel Etki Değerlendirmesi, İzin ve Denetim Genel Müdürlüğü öncülüğünde, Vakfımız ile birlikte Ekim, Kasım ve Aralık aylarında Antalya’da her ay iki grup halinde olmak üzere, daha önceki dönemlerde Çevre Görevlisi Sınavınında başarılı olmuş kişilere yönelik, "Uygulamalı Çevre Görevlisi Eğitimi" düzenlenecektir. Bakanlığımız uzmanları...
  5. Msds arıyorum

Busperse 2422 BAM 7195 Bu kimyasalların MSDS lerini bir türlü bulamadım.Gelecek önerilere nazaran şimdiden söylüyorum IBC lerin üzerinde hiç bir firmanın adı yok kalemle yazılmış olarak sadece kimyasalın adı yazılı.