Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Antalyada TOPLU Taşıma Ücretleri.

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Ercan Koca tarafından paylaşıldı.

1. Ercan Koca

Ercan Koca CMNet Üyesi

Antalyada olan ve antalyaya tatile gelmek isteyenlere önemle duyurulur. dün itibariyle toplu taşıma ücretlerine zam gelmiştir. kartlı kişilere 1.4 lira olan fiyat 1.7 lira olmuştur. Ve en güzelini sona bıraktım. Kartsız binimlerde ise fiyat 2.5 lira olmuştur. Tatile çıkmak isteyenler tatil masraflarının yanına bir o kadarda yol masrafı koyarlarsa iyi olur.

Bu talep şöforlerden gelmiştir. Adamlarda haklı. Toplu taşıma hiç orta gelirli insanlar binmiyor tabi. hep lüks içinde paraya para demeyen insanlar biniyor. yani kişi başı milli gelirim milyon dolar olunca bende olsam zam isterdim. Turizme katkı...
    Haber Detayını
    http://www.haberx.com/antalya_toplu_tasimada_yeni_tarife(17,n,10723809,886).aspx
    linkinden ulaşabilirsiniz...

ALLAHHH sonumuza HAYIRRR GETİREEEEE. AMİNNNNNNN.... :):):):)

Antalyada TOPLU Taşıma Ücretleri. konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Belgelendirme ücretleri

Arkadaşlar bir danışmanlık firmasında çalışmaktayım. firmalarımızın belgelendirme yapması gerekmekte. Yaklaşık olarak piyasada dolaşan fiyatları paylaşabilir misiniz acaba? Şimdiden teşekkür ederim.
  2. Çevre danışmanlık ücretleri

Bugün toplu alım yapmış olan 4 Devlet Hastanesinin Çevre Danışmanlık ihalesinin sonucunda hastane başına 100 TL gibi bir ücretle alındığını görmüş bulunmaktayım. Bu iş gerçekten kötüye gidiyor. Bu rakamlara, bu hizmetin yapılamayacağı ortada.Bu konuda ne Bakanlığın bir yaptırımı var ne de ÇMO'nun bir etkisi. Burada gerçekten haksız bir rekabet var. Bir yanda bu işi gerçekten hakkıyla yapmaya...
  3. Toplu konut proje tanıtım dosyası

Toplu konut proje tanıtım dosyası
  4. Gelecekte toplu taşıma sistemi

Gelecekteki Toplu Taşıma Sistemi Projesi jZuSU0E1HIU
  5. Toplu belge paylaştırma seçeneği?

Merhabalar... Bir tat + gdt lisanslı firmada çalışmaktayım. Aylık bildirimleri girdikten sonra belge paylaşımı yapmak tek tek çok zaman alıyor. Bunu toplu halde yapmanın bir yolu yok mu?? Ya da neden böyle bir seçenek eklenmiyor anlamıyorum. Bu konu hakkınd a bilgi verirseniz sevinirim.