Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Antalya'dan Merhaba

Konu, 'Tanışma Alanı' kısmında esen tarafından paylaşıldı.

1. esen

esen CMNet Üyesi

Mesleğe 7 senelik aradan sonra belediyede başladım.İnsanın eğitimini aldığı işi yapması kadar güzel bir şey yok...Tüm meslektaşlarıma selamlar..

2. Melih Coşar

Melih Coşar Genel Yönetici

O zaman hoşgeldin:)

3. tuba-ak

tuba-ak CMNet Üyesi

Foruma hoşgeldiniz. Ben de Antalya'da bir danışmanlık firmasında çalışıyorum. Hayırlı olsun...

4. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

hayırlı olsun Esen hanım, hangi belediye de başladınız?

5. esen

esen CMNet Üyesi

Teşekkürler arkadaşlar..Aksu Belediyesinde başladım Can Bey..Antalyadaki arkadaşlarla görüşüp tanışmayı çok isterim. Yolunuz düşerse belediyeye beklerim.

Antalya'dan Merhaba konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Antalya'da staj arıyorum

Antalya'da yazın büro stajı yapacam bu konuda yardımcı olabilirmisiniz. Proje yapılan ve rapor hazırlanan bir işletme arıyorum.
  2. Antalya'dan merhaba

mezuniyetten 10 yıl sonra mesleğimi yapmaya bir kamu kuruluşunda başladım, site çok güzel unuttuğum/bilmediğim birçok konuda bana yardımcı olacağına inanıyorum. Antalya' daki meslektaşlarımla tanışmak isterim. mr.aliuguz@gmail.com
  3. Uygulamalı çevre görevlisi eğitimi - antalya (manavgat, antalya)

T.C.Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Çevresel Etki Değerlendirmesi, İzin ve Denetim Genel Müdürlüğü öncülüğünde, Vakfımız ile birlikte Ekim, Kasım ve Aralık aylarında Antalya’da her ay iki grup halinde olmak üzere, daha önceki dönemlerde Çevre Görevlisi Sınavınında başarılı olmuş kişilere yönelik, "Uygulamalı Çevre Görevlisi Eğitimi" düzenlenecektir. Bakanlığımız uzmanları...