Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Antibiyotiklerin konvansiyonel ve ileri atıksu arıtıma tesislerinde giderimi

Konu, 'Atıksuların Arıtılması' kısmında esmadurmus tarafından paylaşıldı.

1. esmadurmus

esmadurmus CMNet Üyesi

merhabalar..uludağ üni.çevre mühendisliği 3.sınıf öğrencisiyim.bu dönemki proje dersimin konusu antibiyotiklerin konvansiyonel ve ileri atıksu arıtıma tesislerinde giderimi..bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan ve meslekdaşlarımdan yardım bekliyorum..şimdiden ilginize teşekkürler

Antibiyotiklerin konvansiyonel ve ileri atıksu arıtıma tesislerinde giderimi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Izmit end. ve evsel atıksu arıtma tesisi atıklarının konvansiyonel karakterizasyonu

Ekoloji 14, 54, 7-12, 2005 Ayla ARSLAN, Savaş AYBERK Kocaeli Üniversitesi, Mühendislik Fakültesi, Çevre Mühendisliği Bölümü İzmit Endüstriyel Ve Evsel Atıksu Arıtma Tesisi Atıklarının Konvansiyonel Karakterizasyonu Ve Değerlendirilmesi Bu çalışmada, "İzmit Endüstriyel ve Evsel Atıksu Arıtma Tesisi" atıksularının karakterizasyonu ve tesisin mevcut verimi incelenmiştir....
  2. Ankara merkezi atıksu arıtıma tesisi tanıtımı

Ülkemizin sayılı büyük tesislerinden biri olan Ankara Merkezi Atıksu Arıtma Tesisi'nin tanıtımıdır. Bir çok meslektaşımız stajını burada yapmıştır ve yapacak olanlar arkadaşlara hem fikir olması hem de ülkemizdeki arıtma tesislerimizi tanımamız amacıyla ekledim. [COLOR="Red"]Tanıtım dosyası ektedir. Toplam 15 sf.
  3. ileri atıksu arıtma

ARKADAŞLAR ÇOK ACİL OLARAK İLERİ ATIKSU ARITMA tesisine ait bir iş akış şemasına ihtiyacım var yardımcı olabilecek olan var mı??
  4. İleri biyolojik evsel atıksu arıtma tesisi fosfor giderimi

Merhabalar arkadaşlar; İleri biyolojik evsel atıksu arıtma tesisinde fosfor giderimi için FeCl3 dozlaması oranı neye göre belirlerinir? Teşekkürler..
  5. Atıksu arıtma tesislerinde güvenlik talimatı

Arkadaşlar Günaydın Atıksu arıtma tesislerinde çalışanların uyması gerekenler hakkında bir talimat hazırlamak istiyorum öncelikle metan gazı, hidrojen sülfür ve oluşabilecek gazların tanımını yaparaktan uymaları gereken kurallara göre elinde buna benzer döküman olan varsa paylaşırsa sevinirim. Saygılar