Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ara klorlama istasyonu hakkında bilgi ve uygulama..

Konu, 'İçme Sularının Arıtılması' kısmında Janset YILDIZ tarafından paylaşıldı.

1. Janset YILDIZ

Janset YILDIZ CMNet Üyesi

bitirme tezim için ara klorlama istasyonları hakkında bilgiye ve uygulama örneklerine ihtiyacım var yardımcı olabilirseniz çok sevinirimm

2. Gökhan Ş.

Gökhan Ş. CMNet Üyesi

sakaryada böyle bir tesis vardı sapanca da son durum ne oldu bilmiyorum

3. Janset YILDIZ

Janset YILDIZ CMNet Üyesi

yinede teşekkür ederim bilgilendirmeniz için :)

4. Gökhan Ş.

Gökhan Ş. CMNet Üyesi

yani elimde doküman var da paylaşmıyorum diye değil araştırıp bilgi alabilirsiniz manasında yardımcı olmak istedim :D

Ara klorlama istasyonu hakkında bilgi ve uygulama.. konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Microstation hakkında Genel Bilgi

MicroStation Hakkında Genel Bilgi Dünya'nın altyapısının tasarım, inşaası ve işletmesi için..... MicroStation, inşaat altyapı tasarım, inşaa ve işletmesi için temel yazılımdır. MicroStation ve koordinasyon sunucusu olan Projectwise yazılımı, Bentley'in yüzlerce yazılımı için bir ortak taban oluşturur. MicroStation sizi daha üretken ve organizasyonunuzu...
  2. görüntü kirliliği hakkında bilgi

arkadaşlar merhaba; görüntü kirliliği hakkında elinde belge ya da açıklayıcı bilgi içeren yazı makale gibi örnekler var mı? yada olan varsa paylaşırsa çok sevınırım. şimdiden tesekkur ederım.
  3. Geri dönüşüm tesisleri hakkında bilgi

Arkadaşlar sitenize yeni üye oldum. Kendim mühendis değilim. Elektrik malzemeleri üretimi yapan orta ölçekli bir tesisim var. Fakat son 1 yıldır sektör değiştirmeyi ve geri dönüşüm üzerine yatırım araştırması yapıyorum. Gerçeği söylemek gerekirse 2 ana konu üzerine çalıştım. Biri ÖTL ile gazlaştırma teknolojisi ve elektrik üretimi diğeri de atık yağ dönüşüm tesisi. ÖTL için fazla tesis...
  4. Ara klorlama istasyonu ve uygulama örnekleri?

bitirme tezim için ara klorlama istasyonları hakkında bilgiye ve uygulama örneklerine ihtiyacım var yardımcı olabilirseniz çok sevinirimm
  5. Melas hakkında teknik bilgi

Merhaba... Ben melasın depolanması,kullanım koşulları,son kullanma tarihi ve besin değerleri hakkında bilgi edinmek istiyorum,yardımcı olabilecek arkadaşlar varmı acaba?