Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ara tatilde staj?

Konu, 'Staj İmkanları' kısmında hazeldogan tarafından paylaşıldı.

1. hazeldogan

hazeldogan CMNet Üyesi

merhaba arkadaşlar benim sorum şu olacaktı ; Yaz okuluna kaldığım için lab stajını 14 iş günü olarak yapıyorum .Fakat okulumuz staj yönetmeliğinde 20-30 iş günü olarak belirtilmekte sizce kalan 16 günümü lab stajı olarak yapmalımıyım? Yani lab stajı için 30 iş günü zaman ayırmak gereksiz olurmu diye düşünüyorum lütfen yardımcı olurmusunuz? Son olarak da ara tatilde staj yapmış arkadaşlarımız varsa onu da merak ediyorum.Teşekkürler :)

2. yusuf

yusuf CMNet Üyesi

sizin okulun staj yönetmeliğinde toplam stajınız 20-30 gün mü yoksa lab:20 arıtma:20 büro:20 seklınde ayrılmıs mı tam olarak stajınız kac gün hepsi toplam

3. hazeldogan

hazeldogan CMNet Üyesi

toplamda 60 iş günü fakat laboratuvar 20-30 iş günü kalan büro/işletme olarak yapılıyor

4. yusuf

yusuf CMNet Üyesi

o zaman ara tatılde bütünüz falan yoksa sınavın falan stajınızn eksık kısmını tamamlayabılırsınız.

5. hazeldogan

hazeldogan CMNet Üyesi

peki şimdi benim 14 iş günü oldu ya bir 16 gün daha yaparsam lab stajı için çok olmazmı.labda görülmesi gereken ne varsa kavradım zaten şu süre zarfında .işletme daha faydalımı olacaktır acaba:S

6. yusuf

yusuf CMNet Üyesi

bence hepsini 20 ye bölün bir hafta daha gidersiniz lab 20 olur en mantıklısı olan o sonra 20 arıtma 20 lab yaparsınız

7. hazeldogan

hazeldogan CMNet Üyesi

aslında ucu ucuna yetiyor ben yaz okuluna kaldığım için okul bitimi ve başlangıcına kadar tam 14 oluyor yani bir hafta yapma imkanım yok.şimdi gidip başka bir yere 6 gün için başvurmakda ne kadar iyi olur bilmiyorum:S

8. yusuf

yusuf CMNet Üyesi

kafanıza göre gidp 1 2 ikin gün yapamazsın mesala stajınız 1 gün eksikse o bi günü sadece 1 günde yapamamazsınız tam olarak gunlerını bılmıyorum ama en az 1 hafta yapmak lazım eksık 1 gün için onun için 6 gün için kac gün staj yaparsınız orasını okula sorup öğrenceksınız

9. hazeldogan

hazeldogan CMNet Üyesi

evet doğru diyorsunuz açılsın birde hocaların fikrini almak lazım belkide yeterli görürler:)

10. yusuf

yusuf CMNet Üyesi

bence yeterlı görmezler en az 20 olması lazım :) hıc bosuna ümitlenmeyin derim :)

11. hazeldogan

hazeldogan CMNet Üyesi

demeyin yaaa:S umarım olur.siz lab stajını tamamladınızmı?

12. yusuf

yusuf CMNet Üyesi

ben lab stajını yapalı yıllar oldu ah sımdı ogrencı olmak vardı ne staj yapardım :)

13. Burak Bilen

Burak Bilen CMNet Üyesi

o kadar farkedeceğini sanmıyorum. nerede yaptığının bir önemi yok artık. kimse çok uğraşmak istemiyor. hocalar da yapıldı mı yapıldı diye bakarlar zaten

14. hazeldogan

hazeldogan CMNet Üyesi

evet ama ben başlangıçtada 14 iş günü olarak vermiştim staj kağıtlarımı. :s

15. Bora Yerlikaya

Bora Yerlikaya CMNet Üyesi

Heryer cü degil burak bey bakarlar :)

16. Burak Bilen

Burak Bilen CMNet Üyesi

ben 5 gün yaptım toplamda fazla bile :D bora bey selamlar :)

17. hazeldogan

hazeldogan CMNet Üyesi

beş günmü:D nerde yaptınız merak ettim doğrusu:D

18. Burak Bilen

Burak Bilen CMNet Üyesi

orda burda sonra defettiler :D

seyfitohumcu bunu beğendi.
  19. hazeldogan

hazeldogan CMNet Üyesi

iyiymiş:D peki okulunuz 5 gün lab stajını yeterli bulup kabul etti oylemi:D

20. Bora Yerlikaya

Bora Yerlikaya CMNet Üyesi

aynı okuldan mezunum burak beye özel yapılmıs bı uygulama ben 45 gun yaptım stajı :)

Ara tatilde staj? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Staj

Selamlar arkadaşlar Bir danışmanlık firmasında ; ISO 9001, 14001 ve OHSAS konusunda staj yapmak isteyen arkadaşlar varsa bana mail atabilirler... Stajda gösterilecek müşterinin hizmet konusu LPG ve AKARYAKIT istasyonu olup talebiniz halinde diğer sektörlerde de staj yapma imkanı bulabilirsiniz. Ayrıca bu sistemlerin uygulaması konusunda deneyim sahibi olmak isteyen mezun arkadaşlarda...
  2. Çevre mühendisliği bölümü staj komisyonu ve staj uygulama esasları

çevre mühendisliği bölümü staj komisyonu ve staj uygulama esasları
  3. Staj

arkadaslar antalya merkezde büro stajı yapabilecegim bildiğiniz yada calıstıgınız yer varmı?Teşekkürler..
  4. Staj

Staj için önerebileceğiz yerler var mı acaba?
  5. Staj

Ankara da lab. stajımı yapabilecegim firma önerebilirmisiniz