• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Araç lisansı yenileme

Rıdvan Kılınç

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
danışmalık firması
Merhabalar,
Araç lisanslarımızı yenilememiz gerekiyor ama başvurumuza istinaden şöyle bir eksiklik yazısı geldi.
Taşınacak atıkların ayrı ayrı fiziksel ve kimyasal özelliklerini gösteren tablonun bulunmadığı... bunu nasıl temin edebilirim .... yardım edebilirmisiniz

sanırım H kodlarından bahsediliyor burada, bence taşıma lisansı almış firmaların kodlarından alabilirsiniz atığınıza göre çünkü genelde aynı kodlar kullanılıyor

Taşınacak atığın fiziksel ve kimyasal özelliğini içeren Türkçe malzeme bilgi formlarından bahsediyo sanırım. Bunu istemelerinin sebebide aynı araçta farklı kaplar içinde farklı özelliğe sahip atıkların taşınması durumunda, reaksiyona girmeyecek şekilde gerekli tedbirler alınarak atıkların taşınması, yani istenmeyen bir durumun önüne geçmek.

Arkadaşlar merhaba,
araç lisansı alacağım. belgeleri hazırlama aşamasında ama sanki hep eksikmiş gibi geliyor bana. Birde üst yazı yazacağım. .... nolu araç için araç lisansı almak istiyorum demem yeterli midir?

Elmas Hanım,
'............ adresinde bulunan ....... ünvanına sahip firnamızın ...... nolu aracı için lisansının yenilenmesini arz ederiz' şeklinde yazabilirsiniz

@L.Nergiz teşekkür ediyorum. öyle birşey kastetmiştim aslında ancak uzun uzun belirtmemiştim :)
Römork için trafik poliçesi yapılmaz değilmi? Bilginiz var mı? açıkçası şuan çok sıkıştım sanki :(

Arkadaşlar merhaba,
firmanın araç lisansı alınırken şöför isimleride yazılıyor ya lisansa. Ordaki kişiler işten çıkınca herhangi bir bildirim vs. yapıyor muyum? Sonuçta artık oradaki isimler olmuyor??

Merhabalar araç lisans sürelerimiz 24.10.2018 tarihinde dolmakta bununla ilgili nasıl bir yol izlemeliyiz ,araç lisans yenileme yapacağız