Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Araçlarda iç hava ortam hava kalitesi

Konu, 'Hava Kirliliği ve Kontrolü' kısmında duygunur tarafından paylaşıldı.

1. duygunur

duygunur Misafir

arkadaşlar çok acil araçlarda veya taşıtlarda iç ortam hava kalitesiyle ilgili bir tez makale bulmam lazım bana yardım edebilcek biri var mı :(

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Duygu hanım merhaba,

Eke 4 adet dosya ekliyorum umarım işinize yarar. Dosyalardan birisi toplu taşıma araçları için iç hava kalitesinin araştırılması diğerleri iç hava kalitesiyle ilgili genel dökümanlar..

Ekli Dosyalar:

3. duygunur

duygunur Misafir

Teşekkür ederim ama benim konum arabalarda-araçlardaki iç ortam hava kalitesi.Ben bununla ilgili bişeyler arıyorum Fatih bey :S

4. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Toplu taşımalar araç sınıfına girmiyor mu Duygu hanım?

Size tez gönderdim daha ne gönderebilirim bilmiyorum :)

5. duygunur

duygunur Misafir

pardon ben o tezi farketmemişim teşekkr ederm.

Araçlarda iç hava ortam hava kalitesi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Hava kalitesi ölçüm ciahazları

Arkadaşlar Merhaba; Aşağıda listede bulunan cihazların fiyatları ve temin yolu hakkında bilgi verebilecek arkadaşlardan yardım bekliyorum.Bu cihazları nasıl temin edebiliriz ve ortalama maliyetleri nedir? Şimdiden Teşekkürler... AF 21 M-LCD SO2 (UV floresans) kükürt dioksit ölçüm için analizörü AC 31 M-LCD NOX () azot oksit ölçümü için analiz chemiluminesent CO 11 M-LCD, CO (IR...
  2. Hava Kalitesi Modellemesi

Odamızın, İstanbul Şubesinde 16-17-18 Eylül 2011 tarihlerinde "Hava Kalitesi Modellemesi Eğitimi" düzenlenecektir. Bilgi için: 0212 245 89 15-16 http://istanbul.cmo.org.tr/
  3. Hava kalitesi validasyon çalışması

Arkadaşlar mrb; Hava kalitesi ölçümlerine özellikle VOC analizleri için yapılmış validasyon çalışması örneği arıyorum.. Bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim...
  4. Hava kalitesi modelleme programı

merhabalar arkadaslar hava kalitesi modelleme programıları aermod ve ISCT3 kullanıldığını öğrendik. bu programların lisanslı yazılımlarını nereden bulabilirim? yardımcı olursanız sevinirim
  5. Iç ortam hava kirliliği ve hasta bina sendromu

Tezim için iç ortam hava kirliliği ve hasta bina sendromu ile ilgili kaynaklara ihtiyacım var proje tez vs. Elinde olan varsa rica etsem paylaşabilir mi?