Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Arama faaliyeti eleme-kontrol formu

Konu, 'Özel Teknik Konular' kısmında Seçil Sağlam tarafından paylaşıldı.

1. Seçil Sağlam

Seçil Sağlam CMNet Üyesi

Arkadaşlar aranız da bu konuda tecrübeli arkadaşların yardımını bekliyorum .
    Krom madeni için Arama faaliyeti Eleme - kontrol formu dolduracağım. Yardımcı olursanız çok memnun olurum.

Arama faaliyeti eleme-kontrol formu konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Arama faaliyetleri eleme kontrol formu

ÇED Yönetmeliğinde yapılan değişiklik sonucunda arama faaliyetleri için ek VI'da verilen arama faaliyetleri eleme kontrol formu doldurulması istenmiştir. Bu formu hazırlarken formdaki sorulara kısa kısa cevaplar mı vermek yeterli olacak mıdır? Cevaplar için şimdiden teşekkürler...
  2. EK-2 Faaliyeti İzin Belgesi Hk.

Değerli arkadaşlar, Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü tarafından verilen " Sulak Alanların Korunması Yönetmeliği " kapsamında su havzalarına yakın koruma alanlarında kurulan işletmelere verilen " EK-2 Faaliyeti İzin Belgesi " nin yenilenmesi ile ilgili bilgilere ihtiyacım vardır...ilgili yönetmelikte izin belgesinin yenilenmesi hakkında bir bilgi...
  3. Günlük makine kontrol formu,

İş başı yapmadan önce; ne tür makine olur ise olsun, mutlaka o bölüm ustası tarafından çalışılabilir onayını gösteren bir kontrol formu oluşturulmalı. Yapılan birçok gözlemde küçük kusurların gözden kaçtığı ve iş kazalarına ve büyük hasarlara yol açtığı kayıtlarda yer almaktadır. kazasız günler dilerim,
  4. Faaliyeti durduran firmalar hakkında

herkese merhaba, faaliyeti belirsiz süre ile durduran firmaların il müdürlüğüne yazması gereken yazının bir örneği var mıdır, doğrusu ben matbu bir yazı bulamadım, ancak elinde olan varsa yada kaynağını bilen paylaşırsa çok sevinirim, teşekkürler,
  5. Arama faaliyetleri için hazırlanan arama faaliyeti eleme-kontrol formu

Gelen bir maili paylaşmak istedim. İlgili kişilere duyurulur.. ''Sayın Yetkililer, Bilindiği üzere, daha önce Danıştay tarafından ÇED Yönetmeliğinde yer alan “belirli bir limitin altındaki maden arama faaliyetlerinin ÇED sürecinden muafiyeti” hükmü iptal edilmişti. O dönemde maden Şirketlerinin mağdur olmaması için Çevre Bakanlığı yeni bir düzenleme yapmış ve “arama faaliyetleri için...