Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Arıtma firması

Konu, 'Atıksuların Arıtılması' kısmında Ömer Taşdemir tarafından paylaşıldı.

1. Ömer Taşdemir

Ömer Taşdemir CMNet Üyesi

Arkadaşlar işini iyi bilen atıksu arıtma firmaları önerebilir misiniz?

2. aldemir072

aldemir072 CMNet Üyesi

Akademik Mühendislik İnşaat ve Kimya San. Tic. Ltd. Şti.

istanbul firması.

3. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Paket arıtma mı?

4. Ömer Taşdemir

Kimyasal ve biyolojik arıtma tesisi.. Şöyle söyleyiyim bizim aslında arıtma tesisimiz yeni kuruldu ve iyi bir firma tarafından. Sadece diğer firmalardan bir konuda fikir almak istiyorum. Kimyasal terfi tankımıza gelen su çok yağlı ve bu yağı sudan ayıracak bir ünite gerekiyor. Yer sıkıntımız da olduğu için başka ne gibi fikirler sunulabilir diye danışmak istiyorum.

5. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

MASS Arıtma
    Mittem

yada google :)

6. Ömer Taşdemir

7. superjax

superjax CMNet Üyesi

Arbiogaz Çevre Teknolojileri

8. sbademli82

sbademli82 CMNet Üyesi

Sektörü belirtebilirseniz ve sistem hakkında biraz detay verebilirseniz yardımcı olabilme şansı artacaktır..

9. TecnoB

TecnoB CMNet Üyesi

Sorunun Yağ İse Çözüm Basit DAF Ünitesi yeterli gelecektir

Ayrıntılı bilgi ve Temin için Destek İstersenizde İletişime geçebilirsiniz

Kolay Gelsin...

10. DogaKan

DogaKan CMNet Üyesi

Asidik cracking yöntemi uygulayarak biz fazla yağı tanktan uzaklaştırabiliyoruz. Ek bir üniteye gerek kalmadan fakat kuvvetli bir asit kullanmalısınız (HCL ve H2SO4) gibi ve sıyırıcı aparatı eklemeniz yeterli olacaktır.

Detay Arıtma tabiki :):) Bizzat cracking yöntemiyle arıtılabilirlik çalışmaları yapıyorum.

Detaylı bilgi için iletişim bilgilerimden bana ulaşabilirsiniz.

11. Sinan Bakır

Sinan Bakır CMNet Üyesi

atıksu arıtma tesisi projeleri ve imalatı için teklif verebiliriz.saygılar...

12. mtıngır

mtıngır CMNet Üyesi

Arkadaşlar merhaba;
    Çorlu bölgesinde danışmanlığını yaptığım bir işletmenin endüstriyel nitelikli atıksuları kocaelindeki mass arıtma tesisine vidanjör ile gönderilmekteydi. Fakat il müdürlüğü uygunluk dilekçemize evsel ve endüstriyel nitelikli atıksuların ilimiz sınırları içerisinde faaliyet gösteren ve çevre izni bulunan bir atıksu alt yapı yönetimi ile sözleşme imzalanması gerektiği ile ilgili eksiklik geldi. Bu eksikliğin yasal dayanağı ne olabilir. daha önce böyle bir sorun ile karşılaşan oldu mu?

13. Burak KAYAHAN

Burak KAYAHAN CMNet Üyesi

14. SenayKS

SenayKS CMNet Üyesi

@mtıngır Tekirdağ İl Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü bu konuda Bakanlıktan görüş yazısı almışlar. Antalyadaki eğitimde de aynı konu konuşuldu, Bakanlık yetkilileri il dışına atıksu taşımanın uygun ve uygulanabilir bulunmadığını belirttiler.

Arıtma firması konusuna benzer içeriklerimiz
  1. taşınabilir su arıtma romörkü alıcaz sakarya firması inci grup satın alma sorumlusuyum

6000lt/saat su arıtımı yapacak 4 adet 5000lt/saat su arıtımı yapacak 4 adet 3000lt/saat su arıtımı yapacak 4 adet fildişeine talep edildi yakınzamanda satın almam lazım yardımcı olursanız tşkler :),
  2. sondaj firması

arkadaşlar maden ocaklarımıza sondaj yaptırmak istiyoruz bildiğiniz ilkeli çalışan sondaj firmaları varmı?
  3. Çeviri Firması

bitirme tezime yardımcı olabilecek bir kaç tane tez var elimde fakat İngilizce. bunları çevirmem çok fazla vakit alıyor ve bunu için fazla yeterli olduğumu da düşünmüyorum. Acaba önerebileceğiniz çeviri firmaları var mı bana yardımcı olabilecek?
  4. Danışmanlık firması, şahıs firması mı yoksa limited şirket mi olmalı?

Merhaba Arkadaşlar, yeni bir danışmanlık firması açılırken şahıs firmasının açılması ve onun üzerinden yeterlilik belgesi alınması yeterli oluyor mu? yoksa ltd. olması şartı var mı ?
  5. Danışmalık firması

TRABZONDA HİZMET VEREN HASTANELER KONUSUNDA TECRÜBELİ DANIŞMANLIK FİRMASI ARAMAKTAYIM.