Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Arıtma tesisi maliyet hesabı

Konu, 'Atıksuların Arıtılması' kısmında nihall tarafından paylaşıldı.

1. nihall

nihall CMNet Üyesi

okulda yaptımız atıksu arıtma projesi için maliyet hesabı isteniyo.yardım edebilck kimse varmı acaba?

2. Sinan Bakır

Sinan Bakır CMNet Üyesi

kullanılan ekipman bilgisi gerekli

Arıtma tesisi maliyet hesabı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Evsel Atıksu Arıtma Tesisi'nde (Biyolojik Arıtma Tesisi) debimetre kullanılması

Arkadaşlar merhaba; İşletmemize evsel nitelikli atıksuları arıtmak üzere Paket Biyolojik Arıtma Tesisi kurduracağız.Debisini 40 m3/gün olarak hesap ettik.Bu kurmayı planladığımız arıtma tesisine debimetre takmak zorunda mıyız?50 m3/gün debiye kadar zorunlu değil diye duydum.SKKY ye baktım ama orada da rastlayamadım.Bu konu hakkında kesin bilgi sahibi olan arkadaşlarımız varsa fikirlerini ve...
  2. atıksu arıtma tesisleri maliyet hesapları

merhabalar, atıksu arıtma tesisi maliyet bakım ve işletme maliyetleri hesaplamaları yapılırken kullanılan bir cetvel var mıdır? elinde boyle bir kaynak olan arkadaslar paylasabilirse sevinirim. tesekkurler.
  3. iyon değişimi maliyet hesabı

sunum ödevinde kullanılmak üzere iyon değişimi kullanan atıksu arıtma tesislerinin maliyet hesabı hakkında bilgi verebilirmisiniz (aylık veya yıllık) şimdiden teşekkürler
  4. Atiksu arıtma tesisi imalat ekipmanları maliyet hesapları

İyi Günler , Atıksu Arıtma Tesisi imalat ekipmanları için maliyet hesaplarının formüllere dökülmüş şeklinde olarak doküman konusunda yardımcı olabilecek olan var mı? Teşekkürler
  5. Atiksu aritma tesisi çökeltme tanki çift sira savak hesabi yardim!!!

Arkadaşlar merhaba çökeltme tankında savak yükünü sağlamak amacıyla çift sıra savak yapmak durumundayım fakat elimde yeterli bilgi yok . tasarım konusunda yardım edebilecek olan var mı ?