Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Arıtma Tesisi Proje Onayı

Konu, 'Atıksuların Arıtılması' kısmında hakanucar tarafından paylaşıldı.

1. hakanucar

hakanucar CMNet Üyesi

Merhaba Arkadaşlar...

Çalışmakta olduğum firmada nötralizasyon arıtma tesisi bulunmaktadır. Bu tesisi yabancı bir firma yapmış olup çevre izni alabilmemiz için arıtma tesisi proje onayı gerekmektedir. Fakat yapan yani yüklenici firma yabancı bir firma olduğundan dolayı büro tescil kaydı vb. gibi belgeleri bulunmamaktadır. Tasarım hesapları mevcut değil , dökümanlar ve projeler ingilizce kaynaklıdır.
    Bu konuda yardım edebilirseniz sevirim

2. Seçkin Veral

Seçkin Veral CMNet Üyesi

hakan bey bulabileceğinizi sanmıyorum... :) Makine OSB ye bir danışın isterseniz... Yardımcı olabilir.

3. hakanucar

hakanucar CMNet Üyesi

zaten kimse yardımcı olamıyo inşallah bugun cözecem seckin bey :)

4. Şafak Yılmaz

Şafak Yılmaz CMNet Üyesi

Bodrum-Muğla Bölgesinde mevcut evsel atık su arıtma tesisleri için proje onay hizmeti alınacaktır. atık su arıtma tesisleri hali hazırda çalışmakta olup, sulama suyu kriterleri olan ATIKSU ARITMA TESİSLERİ TEKNİK USULLER TEBLİĞİ [/FONT]E7.1 ve SKKY tablo 21.1 e göre proje onayı alınacaktır. bu konularda hizmet verebilecek arkadaşların yesildanisman@gmail.com adresime iletişim bilgilerini göndermelerini rica ederim.

Arıtma Tesisi Proje Onayı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Atıksu Arıtma Tesisi Proje Onayı!

Arkadaşlar adana ve çevresinde Ek-1 Atıksu Arıtma Tesisi Proje Onayı alabilecek bir firma var mı? Firmanın kendisi bitkisel yağ üretimi yapmakta olduğu için Ek-1'e dahildir.
  2. Su Yumuşatma ve Saf Su Elde Etme Ünitelerinde Arıtma Tesisi Proje Onayı

Arkadaşlar Merhaba. Bir tesisimde su yumuşatma, saf su elde etme ve evsel atık su arıtma üniteleri var. Bu ünitelerin hepsinden ayrı ayrı dereye deşarj var. Benim merak ettiğim GFB başvurusu yaparken su yumuşatma ve saf su elde etme üniteleri için Proje onay yazısı talep edilir mi yada böyle bir şeye gerek varmıdır. ( Su yumuşatmadan ve saf su elde etmeden gelen su arıtılmış su değil arıtımdan...
  3. Atıksu arıtma tesisi proje yardım

Atıksu arıtma tesisi dizayn etmemiz ve autocad te çizimlerini yapmamız isteniyor. Elimde proje var fakat autocad im zayıf. Yararlanabileceğim autocad çizimlerine ihtiyacım var. Yardımcı olabilirseniz sevinirim..
  4. Atıksu arıtma tesisi proje onayı süreci

Arkadaşlar mevcut arıtma tesisimize ek yapacağıız ve atıksuyumuzun geri dönüşümünü sağlayacağız bu süreçte üniversitelerin cevre muhendislik bölümleerinden onay almak gerekiyormuş sanırım bu süreç hakkında bilgisi olan varmı acaba ? Teşekkürler