Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Arıtma Tesisine ek bağlantı

Konu, 'Atıksuların Arıtılması' kısmında Volkan Azak tarafından paylaşıldı.

 1. Volkan Azak

  Volkan Azak CMNet Üyesi

  burada bu konuyu açmamım sebebi,

  çalıştığım firmadan farklı tüzel kişilikte fakat aynı atıksuları oluşturan bir firmanın atıksularının arıtılabilirliğin incelemektir.
  şöyleki;
  çalıştığım firmada atölye bloğundan oluşan atıksuları arıtmaktayız, aynı sektörde yan tarafa aynı nevilerde atölyeler kurulmaktadır. diğer tarafa debi ye göre fatura edeceğimizden atıksuları biz arıtmaktayız. bununla alakalı bilgisi olan varmı ? haber edilecek yerler, uygun mu değilmi ? vs..

  yorumlarınızı ve bilgilerinize beklerim,
  teşekkürler
   
Arıtma Tesisine ek bağlantı konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Evsel biyolojik arıtma tesisine aşırı azot giderimi

  merhaba arkadaşlar evsel biyolojik arıtma tesisimiz aşırı kirlilik yükü olara azot girişi var projede toplam azot 50 mg/lt olarak kabul edilmiş ama kasım ayından beri 80-130 mg/lt azot girişim var bunu havalandırma havuzumda nitrifikasyon ve dentrfikasyon bölgeriyle oynayarak ve oksijen sıkı bir oksijen takibi yakalarak idare etemeye çalıştım bu güne kadar .ve bunun sonucunda havalandırma...
 2. arıtma tesisine atıksu kabulü

  Tesisteki arıtma tesisine ek olarak bir tesis daha yapılıyor.Daha önceden iskiden verilen deşarj ruhsatımız var.Bu ruhsatın yenilenmesi mi gerekiyor?İSKİ kanalına deşarj ettiğimiz için deşarj iznine tabii olmadığımızı düşünüyorum,yanılıyormuyum acaba? Ayrıca arıtma tesisimize başka fabrikaların atıksularını aldığımızda bizim bunun için ayrıca bir izin ve lisasn almamız gerekir mi,yada...
 3. Bağlantı hızı

  Son zamanlarda konulardan forum ana sayfasına geçiş yavaşladı.aynı sorunu yaşayan var mı?
 4. Arıtma tesisine hibe veya düşük faizli kredi

  Mevcut arıtma tesisimize, çamur kurutma ünitesi kurmayı planlıyoruz. Bunun için hibe veya krediyi nerelerden sağlayabiliriz.
 5. Dkkr ve kanal bağlantı izni

  DKKR ile Kanal Bağlantı İzni arasındaki fark nedir?