Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Artıma tesislerinden kaynaklı hava kirliliği

Konu, 'Hava Kirliliği ve Kontrolü' kısmında CMNet Okuru tarafından paylaşıldı.

1. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Herkese merhaba. Arıtma tesislerinden kaynaklı hava kirleticiler ve bu kirleticilerin sebep olduğu hava kirliliği hakkında bir ödev hazırlamam lazım. Bu konu hakkında bana yardımcı olabilir misiniz?
    Teşekkürler :)

Artıma tesislerinden kaynaklı hava kirliliği konusuna benzer içeriklerimiz
  1. ısınmadan kaynaklı hava kirliliği

arkadaşlar evlere ruhsat verilmesinde baca filtresi uygulaması nasıl oluyor bu konuda bilgisi olan var mı
  2. Sanayi kaynaklı hava kirliliği kontrolü yönetmeliği değişikliği

Arkadaşlar sanayi kaynaklı hava kirliliği kontrolü yönetmeliğinde değişiklik yapılmıştır. yeni yönetmeliğe aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. http://www.mevzuat.gov.tr/Metin.Aspx?MevzuatKod=7.5.13184&sourceXmlSearch=&MevzuatIliski=0 yapılan değişiklikler aşağıdadır. 13 Nisan 2012 CUMA Resmî Gazete Sayı : 28263 YÖNETMELİK Çevre ve Şehircilik Bakanlığından: SANAYİ KAYNAKLI HAVA...
  3. Isınma kaynaklı hava kirliliği

Arkadaşlar bitirme ödevi olarak merkezi ısınmanın çevresel avantajları ve dezavantajları konusunu aldım ama doğru düzgün bir kaynak bulamıyorum yardım edebilir misiniz ?
  4. Isınma kaynaklı hava kirliliği kontrolü yönetmeliği hak.

aRKADAŞLAR ÇEVRE İZNİNDEN MUAF BİR FİRMAYIZ. Dolayısıyla emisyon izninden de muafız. Fakat Isınma Kaynaklı Hav Kirliliğinin Kontrolü Yönetmeliğine göre Emisyon ölçümü yaptırmak zorundamıyız? Acil Yardımcı olursanız sevinirim.