Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Artma tesisi kontrol çek listesi nasıl oluşturulur?

Konu, 'Çevre Yönetim Sistemi (ISO 14001)' kısmında Sema Kayıkcı tarafından paylaşıldı.

1. Sema Kayıkcı

Sema Kayıkcı CMNet Üyesi

Artma tesisi kontrol çek listesi nasıl oluşturulur?

2. Burcu Atay

Burcu Atay Misafir

tesiste kontrol edilmesi gereken, "olmazsa olmaz"lar belirlenmeli öncelikle. ardından bunların ne sıklıkla ölçülmesi/kontrol edilmesi gerektiği belirlenmeli.
    tam otomasyon sistemiyle çalışan bir tesiste arada yapılan ölçümlerle çarpraz veri kontrolü sağlanabilir.
    çamur bertarafı gerçekleşti mi?
    arıtma sisteminde meydana gelen arıza var mı?
    gibi genel soruların yanında daha temel sorular da eklenmeli..

3. Pınar Pelit Demir

Pınar Pelit Demir CMNet Üyesi

Sema Hanım elimde biyolojik arıtma tesisi kontrol listesi var fakat bu paket arıtma için çıkarılmış bir form belki işinize yarayabilir.

Ekli Dosyalar:

Gökhan Arıcan bunu beğendi.
Artma tesisi kontrol çek listesi nasıl oluşturulur? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. İş planı kontrol listesi

İş planı hazırlayacak olan arkadaşlar için kontrol listesi soruları.
  2. Arkadaşlar atksu artma tesisi projesi için excelde iterasyon yapmş biri var mı bir örnek lazm bize:(

arkadaşlar atksu artma tesisi projesi için excelde iterasyon yapmş biri var mı bir örnek lazm bize:(
  3. 18 mayıs 2013 işyeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı sınav kontrol listesi

sınava girecek arkadaşlar bilgilerinizin doğruluğunu burdan kontrol edebilirsiniz. İyi Çalışmalar. http://www.isgkatip.com/sinavkontrol.php
  4. Beyaz eşya tesisi-tesis içi kontrol

Bir beyaz eşya tesisindeki, tesis içi kontrolü hakkında yardımcı olur musunuz?
  5. Atık yönetim planı nasıl oluşturulur.

Merhaba arkadaşlar; Atık yönetim planı oluşturmam istenildi ve bende ynı mezun oldugum için ilk defa bir atık yonetim planı oluşturacağım . İzlemem gerken yolları bana anlatabılırsenız, yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.